Lista startowa wg kategorii                                                              18.09.2019 07:51:58
                                             KMP 2019 - Kielce
===PRO SPORT Piotr Paszynski==================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa wg kategorii: Długa       
--------------------------------------------------------------------------------
  1    489 Anna                               Indywidualnie        IND           1696  28.00         
  2    488 Marek MIROSŁAW                     InOmaniak Nowa Dęba  INO        7205881  30.00         
  3    486 Gąsiorowski Adam                   UKS Azymut Pabianice E7103558    887245  32.00          R:1989
  4    487 Michalak Tomasz                    UNTS Warszawa        W87                 34.00         
  5    485 Sztranek Paweł                     UKS Azymut Pabianice E71                 36.00          R:1970
 
Lista startowa wg kategorii: K10         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     74 Wójtowicz Hanna                    UNTS Warszawa        W8704547   8101219   0.00          R:2010
  2     72 Klimczak Oksana                    UKS Siódemka Rumia   G14         418965   2.00          R:2009
  3     73 Kowalczyk Kalina                   UKS Azymut Pabianice E7104171    887224   4.00          R:2009
  4     75 Szafarewicz Katarzyna              UMKS Kwidzyn         G0304179   8062064   6.00          R:2010
 
Lista startowa wg kategorii: K12         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    110 Wąsiewicz Urszula                  Stowarzyszenie Team  W0804082   1418718   1.00          R:2007
  2    106 Bożek Ewelina                      UKS Azymut Siedliska L0104359   2048185   3.00          R:2007
  3     87 Biskupska Julia                    WKS Wawel Kraków     K3003646   8000581   5.00          R:2008
  4    103 Kula Maja                          KOS BnO Szczecin     Z0103962   8434123   7.00          R:2007
  5     84 Klimczak Olimpia                   UKS Siódemka Rumia   G1404482    418982   9.00          R:2008
  6     98 Wejtko Diana                       UMKS Kwidzyn         G0303360   8001096  11.00          R:2007
  7     85 Dobromilska Izabela                UKS Azymut Siedliska L0104381   2048193  13.00          R:2007
  8     90 Słońska Antonina                   WKS Wawel Kraków     K3003190   8640921  15.00          R:2007
  9     97 Janiak Magdalena                   UKS Azymut Pabianice E7104603    887235  17.00          R:2007
 10     86 Mikuła Daria                       KOS BnO Szczecin     Z0103960   8073012  19.00          R:2007
 11    109 Nowak Zofia                        KS Hades Poznań      P0203702   2067840  21.00          R:2008
 12    107 Chabiera Filomena                  UNTS Warszawa        W8703856   8181201  23.00          R:2007
 13     83 Sokal Karolina                     UKS Azymut Siedliska L0104734    430932  25.00          R:2007
 14     96 Oliinyk Yelyzaveta                 WKS Wawel Kraków     K3004023   8000587  27.00          R:2008
 15     95 Fitrzyk Magdalena                  UKS Patria Młynne    K3103622    886357  29.00          R:2007
 16     82 Łącka Julia                        UKS OSiR Góra Kalwar W8103573    338298  31.00          R:2007
 17     88 Mikuła Iga                         KOS BnO Szczecin     Z0103959   8300107  33.00          R:2007
 18    108 Sierkowska Marta                   UKS Azymut Siedliska L0104360   2048182  35.00          R:2007
 19    101 Moszkowicz Julia                   WKS Wawel Kraków     K3004022   2114859  37.00          R:2008
 20    104 Podgórska Marta                    KS Kościelec Chrzanó K4803611   8664614  39.00          R:2007
 21    100 Porada Jagoda                      UKS Reflex Rybnik    S5104760   8200899  41.00          R:2008
 22    105 Matyja Weronika                    KOS BnO Szczecin     Z0103958   8160207  43.00          R:2007
 23    102 Mielko Zuzanna                     UKS Azymut Siedliska L0104362   2048184  45.00          R:2008
 24     99 Olejnik Jaśmina                    WKS Wawel Kraków     K3003938   8303011  47.00          R:2008
 25     89 Mianowska Antonina                 UNTS Warszawa        W8703554   8131207  49.00          R:2007
 26     94 Stefaniak Izabela                  KOS BnO Szczecin     Z0103767   8200407  51.00          R:2007
 27     91 Sudak Oliwia                       UKS Azymut Siedliska L0104361   2048196  53.00          R:2007
 28     92 Niessner Pola                      WKS Wawel Kraków     K3003651   8635047  55.00          R:2007
 29     93 Zelek Martyna                      UKS Patria Młynne    K3103632            57.00          R:2008
 
Lista startowa wg kategorii: K14         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    166 Pudełek Jowita                     LKS Górzanka Nawojow K0103998   2118337  10.00          R:2005
  2    149 Pułczyńska Hanna                   WKS Wawel Kraków     K3003193   8666005  12.00          R:2005
  3    171 Kozuń Marika                       UKS Azymut Pabianice E7104599    887236  14.00          R:2006
  4    172 Lamparska Maja                     WKS Wawel Kraków     K3003832   8636994  16.00          R:2005
  5    169 Kędzior Alicja                     UMKS Kwidzyn         G0303563   1422448  18.00          R:2005
  6    156 Gielec Julia                       UKS Orientuś Łódź    E7503047   8667262  20.00          R:2005
  7    168 Karkut Estera                      HKS Azymut Mochy     P5803259   8062023  22.00          R:2005
  8    148 Lechowska Agata                    KS Kościelec Chrzanó K4803609   2801066  24.00          R:2005
  9    145 Dzwonkowska Paulina                UKS OSiR Góra Kalwar W8103366   8062062  26.00          R:2006
 10    147 Młynarczyk Kaja                    UKS Azymut Pabianice E7104596            28.00          R:2006
 11    158 Michno Marta                       WKS Wawel Kraków     K3003937   8650881  30.00          R:2005
 12    157 Pupiec Agata                       UKS Siódemka Rumia   G1403391    895251  32.00          R:2005
 13    144 Kotlińska Kamila                   UKS Azymut Dębów     R2204056   8636596  34.00          R:2006
 14    162 Bekier Monika                      UKS Azymut Siedliska L0104730    430929  36.00          R:2005
 15    164 Moszkowicz Anna                    WKS Wawel Kraków     K3003763   2114858  38.00          R:2005
 16    159 Rygielska Kinga                    UMKS Kwidzyn         G0304506   2103943  40.00          R:2005
 17    167 Komorowska Marta                   UKS Orientuś Łódź    E7504655   8667264  42.00          R:2005
 18    173 Dreier Anna                        HKS Azymut Mochy     P5803256   8062022  44.00          R:2005
 19    146 Wrzyszcz Weronika                  UKS Orlik Rajbrot    K3503031   1420642  46.00          R:2006
 20    151 Nowak Anna                         UKS Azymut 45 Gdynia G1702858   8062049  48.00          R:2006
 21    163 Goszcz Julia                       UKS Azymut Pabianice E7104602    505002  50.00          R:2006
 22    170 Zawada Zuzanna                     WKS Wawel Kraków     K3003659   8000584  52.00          R:2006
 23    153 Saładajczyk Malwina                UKS Azymut Pabianice E7103878    887246  54.00          R:2005
 24    152 Kurtycz Natalia                    WKS Wawel Kraków     K3004021   8000582  56.00          R:2005
 25    150 Melzer Anna                        UKS Siódemka Rumia   G1403295    886306  58.00          R:2005
 26    161 Muller Iga                         UMKS Kwidzyn         G0302764   8051213  60.00          R:2005
 27    155 Kiełb Patrycja                     UKS Azymut Dębów     R2203845   8636597  62.00          R:2005
 28    165 Niewiadomska Kaja                  UKS Azymut Siedliska L0104769    430910  64.00          R:2005
 29    154 Wiśniewska Hana                    UKS Orientuś Łódź    E7504222   8667276  66.00          R:2004
 30    160 Michalewicz Alicja                 HKS Azymut Mochy     P5803261   8062026  68.00          R:2005
 
Lista startowa wg kategorii: K16         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    239 Doreń Wiktoria                     UKS Orientuś Łódź    E7503854   8646297  13.00          R:2003
  2    238 Chabiera Lena                      UNTS Warszawa        W8702391   8444999  15.00          R:2003
  3    224 Kwiecień Paulina                   PUKS Młode Orły Nowy W0304492    412117  17.00          R:2004
  4    219 Perfikowska Hanna                  UMKS Kwidzyn         G0303363   8653296  19.00          R:2004
  5    240 Nowak Maria                        KS Hades Poznań      P0202922   8000825  21.00          R:2003
  6    234 Dolińska Zuzanna                   BKS Wataha           W1102748   7060403  23.00          R:2003
  7    228 Sudoł Hanna                        WKS Śląsk Wrocław    D9503491   8650388  25.00          R:2003
  8    218 Moniak Zofia                       LKS Górzanka Nawojow K0104709            27.00          R:2003
  9    220 Grochowalska Alicja                UKS Azymut Pabianice E7104604    886698  29.00          R:2003
 10    223 Zelek Klaudia                      UKS Patria Młynne    K3102149    886351  31.00          R:2003
 11    227 Orzechowska Aleksandra             UKS Azymut Dębów     R2204057   8636598  33.00          R:2003
 12    217 Gola Martyna                       UKS Orientuś Łódź    E7503048   8667263  35.00          R:2003
 13    233 Nitsch Aleksandra                  UNTS Warszawa        W8702409   8280803  37.00          R:2003
 14    214 Zielińska Oliwia                   PUKS Młode Orły Nowy W0303217   8650819  39.00          R:2003
 15    225 Cepurdej Nina                      UMKS Kwidzyn         G0304182   8667603  41.00          R:2003
 16    221 Pesta Anna                         UKS Azymut 45 Gdynia G1702741   8062020  43.00          R:2003
 17    229 Kapska Nina                        HKS Azymut Mochy     P5803912   8062031  45.00          R:2004
 18    215 Powichrowska Ilona                 UKS OSiR Góra Kalwar W8102781   8181203  47.00          R:2004
 19    235 Rajca Luiza                        KS Kościelec Chrzanó K4802867   2801065  49.00          R:2004
 20    237 Filipiak Adrianna                  KS Hades Poznań      P0204153   8000831  51.00          R:2003
 21    236 Dolińska Julia                     BKS Wataha           W1103158   1986002  53.00          R:2004
 22    226 Mazurek Joanna                     WKS Śląsk Wrocław    D9502222   8650390  55.00          R:2003
 23    216 Skorupa Maja                       LKS Górzanka Nawojow K0103724   1419851  57.00          R:2004
 24    213 Krempińska Julia                   UKS Azymut Pabianice E7102651   8640908  59.00          R:2003
 25    232 Berlińska Paulina                  UKS Orientuś Łódź    E7503503   8667268  61.00          R:2003
 26    230 Gendek Marta                       UNTS Warszawa        W8704136   1414202  63.00          R:2004
 27    222 Majewska Maja                      PUKS Młode Orły Nowy W0303218   8645193  65.00          R:2004
 28    231 Cepurdej Katarzyna                 UMKS Kwidzyn         G0304183   8667680  67.00          R:2004
 
Lista startowa wg kategorii: K18         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    284 Pudlis Natalia                     UMKS Kwidzyn         G0302623   2067687   0.00          R:2002
  2    279 Kalisz Kaja                        UKS Azymut Pabianice E7104601   7204932   2.00          R:2002
  3    266 Słońska Zofia                      WKS Wawel Kraków     K3003191   8120514   4.00          R:2002
  4    271 Dzierwa Hanna                      KS Kościelec Chrzanó K4802057   8636524   6.00          R:2001
  5    272 Kozłowska Maria                    UKS Patria Młynne    K3102270   2021372   8.00          R:2001
  6    277 Żurek Marta                        UKS Siódemka Rumia   G1402116   8650815  10.00          R:2002
  7    283 Wójcik Natalia                     WKS Wawel Kraków     K3002992   8650889  12.00          R:2002
  8    267 Gielec Zuzanna                     UKS Orientuś Łódź    E7503046   8640927  14.00          R:2002
  9    270 Mazurek Agnieszka                  WKS Śląsk Wrocław    D9502223   8645191  16.00          R:2001
 10    269 Jarovaia Elena                     UKS Azymut 45 Gdynia G1704543   8664839  18.00          R:2002
 11    268 Leśnicka Agnieszka                 UKS Azymut Dębów     R2202611   8008007  20.00          R:2002
 12    278 Kozłowska Olga                     UKS Patria Młynne    K3102271   2021371  22.00          R:2001
 13    285 Olszanka Gabriela                  KS OK!Sport Warszawa W0202427   8220701  24.00          R:2001
 14    276 Topór Magdalena                    WKS Wawel Kraków     K3002935   8650894  26.00          R:2001
 15    273 Zając Magdalena                    HKS Azymut Mochy     P5802384   8062029  28.00          R:2002
 16    282 Mianowska Julia                    UNTS Warszawa        W8702096   8221001  30.00          R:2001
 17    264 Melzer Zofia                       UKS Siódemka Rumia   G1402114   8650814  32.00          R:2001
 18    281 Sroka Małgorzata                   UKS Patria Młynne    K3102200    886353  34.00          R:2002
 19    274 Bączek Małgorzata                  WKS Wawel Kraków     K3004014   8636995  36.00          R:2001
 20    265 Block Amelia                       UKS Orientuś Łódź    E7502132   8640928  38.00          R:2002
 21    280 Ciura Aleksandra                   WKS Śląsk Wrocław    D9503696   8661597  40.00          R:2001
 22    275 Gniewkowska Julia                  UKS Azymut 45 Gdynia G1703517   8062035  42.00          R:2002
 
Lista startowa wg kategorii: K20         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    308 Ciesiółka Katarzyna                WKS Śląsk Wrocław    D9501827   8645192  43.00          R:2000
  2    302 Pudełek Michalina                  LKS Górzanka Nawojow K0103999   2121115  45.00          R:2000
  3    299 Głowacz Julia                      UNTS Warszawa        W8702754   9200095  47.00          R:2000
  4    303 Filipczak Natalia                  PUKS Młode Orły Nowy W0301927   8640914  49.00          R:2000
  5    300 Petrova Yasna                      UKS Orientuś Łódź    E7504770   8000146  51.00          R:2002
  6    306 Biederman Adrianna                 WKS Wawel Kraków     K3001509   8120200  53.00          R:2000
  7    309 Kreft Oliwia                       UKS Siódemka Rumia   G1402203   1410953  55.00          R:1999
  8    304 Listek Marta                       WKS Wawel Kraków     K3001530   8653292  57.00          R:1999
  9    307 Bielecka Aleksandra                UKS Siódemka Rumia   G1402163   9101842  59.00          R:2000
 10    301 Garbacik Maja                      WKS Wawel Kraków     K3001585   8640909  61.00          R:2000
 11    305 Dawidowska Natalia                 UKS Siódemka Rumia   G1402202   8650816  63.00          R:1999
 12    310 Hutsenko Yelyzaveta                WKS Wawel Kraków     K3004574   9201437  65.00          R:2000
 
Lista startowa wg kategorii: K21         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     45 Machowska Weronika                 UKS OSiR Góra Kalwar W8100483    886315  24.00          R:1986
  2     65 Filipowska Aleksandra              UKS Orientuś Łódź    E7501448   8667261  26.00          R:1998
  3     60 Drągowska Maria                    KS OK!Sport Warszawa W0200685   8628699  28.00          R:1995
  4     58 Górnicka-Antonowicz Anna           Indywidualny Mazowsz W0000091   8240668  30.00          R:1968
  5     49 Jaśkiewicz Magdalena               UKS Azymut Pabianice E7101783            32.00          R:1997
  6     40 Cygler Paulina                     WKS Wawel Kraków     K3000836    895234  34.00          R:1991
  7     68 Morawska Maja                      UKS Azymut 45 Gdynia G1701376   8062034  36.00          R:1996
  8     44 Gwóźdź Ewa                         UKS Orientuś Łódź    E7500384   8667266  38.00          R:1990
  9     42 Sekreta Anna                       UKS Azymut Dębów     R2201548   8625764  40.00          R:1997
 10     70 Kubicka Zuzanna                    UNTS Warszawa        W8700037   8001993  42.00          R:1993
 11     66 Miśkiewicz Martyna                 KS OK!Sport Warszawa W0202434   8660530  44.00          R:1989
 12     47 Galla Katarzyna                    HKS Azymut Mochy     P5800215   8062032  46.00          R:1995
 13     50 Fell Ronja                         KOS BnO Szczecin     Z0104261   8260715  48.00          R:1993
 14     39 Dominiak Dagmara                   PUKS Młode Orły Nowy W0300932   7205367  50.00          R:1997
 15     56 Mazan Aleksandra                   UKS Traper Złocienie Z0600328   8650884  52.00          R:1995
 16     59 Olejnik Agata                      UKS Orientuś Łódź    E7500376   8646294  54.00          R:1994
 17     69 Porada Lilianna                    UKS Reflex Rybnik    S5102045   1998716  56.00          R:1998
 18     63 Kulczycka-Wójcik Dominika          KS Kościelec Chrzanó K4800966    886349  58.00          R:1993
 19     62 Biniecka Małgorzata                UKS Azymut Pabianice E7100339            60.00          R:1987
 20     43 Wicha Małgorzata                   WKS Wawel Kraków     K3000484   9101800  62.00          R:1991
 21     55 Morawska Anna                      UKS Azymut 45 Gdynia G1700234   8628409  64.00          R:1993
 22     71 Drągowska Malwina                  KS OK!Sport Warszawa W0200786   8033244  66.00          R:1985
 23     46 Kaźmierczak Aneta                  UKS Orientuś Łódź    E7500413   8211095  68.00          R:1995
 24     48 Borychowska Marlena                MKS Paulinum Jelenia D9300167   1394413  70.00          R:1988
 25     54 Ślusarczyk Katarzyna               KS OK!Sport Warszawa W0203480   8636522  72.00          R:1989
 26     57 Durzyńska Katarzyna                HKS Azymut Mochy     P5803584   8666007  74.00          R:1992
 27     51 Pabich Maria                       UKS Azymut Pabianice E7100330   8033071  76.00          R:1982
 28     52 Bugaj Katarzyna                    WKS Wawel Kraków     K3001528    887006  78.00          R:1998
 29     61 Sevbo Daria                        UKS Azymut 45 Gdynia G1704767   8660494  80.00          R:1998
 30     41 Wypiór Patrycja                    KOS BnO Szczecin     Z0103957   8260722  82.00          R:1993
 31     53 Wańczyk Zuzanna                    PUKS Młode Orły Nowy W0301664   1396729  84.00          R:1997
 32     67 Nikitczenko Natasza                UKS Orientuś Łódź    E7503250   8667272  86.00          R:1997
 
Lista startowa wg kategorii: K35         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    322 Zelek Urszula                      UKS Patria Młynne    K31         413353   0.00          R:1984
  2    327 Machowska-Łącka Magdalena          UKS OSiR Góra Kalwar W8103908   1422870   2.00          R:1983
  3    332 Śliwczyńska Ilona                  Stowarzyszenie Team  W0802347   8121278   4.00          R:1978
  4    331 Kuźma Elżbieta                     BKS Wataha           W1104579   1986005   6.00          R:1984
  5    328 Konkol-Klimczak Wioletta           UKS Siódemka Rumia   G1401990   8650818   8.00          R:1980
  6    326 Gawron Katarzyna                   WKS Wawel Kraków     K3004680   2077837  10.00          R:1982
  7    329 Komsa Małgorzata                   UKS Orientuś Łódź    E7500366   8667265  12.00          R:1984
  8    333 Mazur Katarzyna                    UKS Azymut Pabianice E7100350   1403086  14.00          R:1983
  9    325 Zbroja-Nowak Justyna               KS Hades Poznań      P0200915   8000828  16.00          R:1980
 10    324 Rasczupkina Nina                   UMKS Kwidzyn         G0304181    332189  18.00          R:1984
 11    330 Maj-Roksz Maria                    UKS Siódemka Rumia   G1401991    895249  20.00          R:1980
 12    323 Karnia-Biskupska Anna              WKS Wawel Kraków     K3000828   8640923  22.00          R:1980
 
Lista startowa wg kategorii: K40         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    346 Ciupa Monika                       UKS Orientuś Łódź    E7504654   1409362  50.00          R:1978
  2    349 Michalska Izabela                  BKS Wataha           W1103949   1986004  52.00          R:1979
  3    353 Słońska Bogusława                  WKS Wawel Kraków     K3003655   1414200  54.00          R:1976
  4    352 Roszak Maja                        UMKS Kwidzyn         G0304192   8000574  56.00          R:1975
  5    347 Bultrowicz Agnieszka               KS Hades Poznań      P0200944   8000826  58.00          R:1977
  6    350 Grabowska Joanna                   WKS Wawel Kraków     K3003716    413356  60.00          R:1979
  7    351 Konc Katarzyna                     UKS Azymut Pabianice E7102953   7204651  62.00          R:1975
  8    345 Kędzior Katarzyna                  UMKS Kwidzyn         G0304177   1408883  64.00          R:1975
  9    348 Olejnik Ewa                        WKS Wawel Kraków     K3004120   8650888  66.00          R:1976
 10    344 Filipiak Agnieszka                 KS Hades Poznań      P0204413   2067831  68.00          R:1975
 
Lista startowa wg kategorii: K45         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    374 Kozłowska Jolanta                  UKS Patria Młynne    K3102841    345998   3.00          R:1974
  2    376 Gorczyca Magdalena                 KS Hades Poznań      P0203306   8000829   5.00          R:1971
  3    382 Topór Monika                       WKS Wawel Kraków     K3003372   7204933   7.00          R:1970
  4    378 Trykozko Urszula                   Stowarzyszenie Team  W0802691   8072469   9.00          R:1969
  5    379 Wójtowicz Katarzyna                UNTS Warszawa        W8704548   2130150  11.00          R:1973
  6    377 Tarnowska Ewa                      KU AZS UMCS Lublin   L0300821   8667595  13.00          R:1971
  7    383 Nowak Barbara                      HKS Azymut Mochy     P5801222   8636186  15.00          R:1970
  8    381 Witkowska Izabela                  UKS Azymut 45 Gdynia G1700238   7130303  17.00          R:1970
  9    375 Lamparska Iwona                    WKS Wawel Kraków     K3004272   8650892  19.00          R:1973
 10    384 Wąsiewicz Marzena                  Stowarzyszenie Team  W0804080   1418713  21.00          R:1970
 11    372 Etterle-Biederman Lilianna         WKS Wawel Kraków     K3000823    886342  23.00          R:1973
 12    373 Mianowska Dorota                   UNTS Warszawa        W8702405   8000838  25.00          R:1974
 
Lista startowa wg kategorii: K50/55      
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    423 Wańczyk Magdalena                  PUKS Młode Orły Nowy W0301485    412387   2.00          R:1968
  2    425 Misiaczek Ewa                      Indywidualnie        IND01318     73074   4.00         
  3    419 Wołek Ewa                          UNTS Warszawa        W8701208   8655942   6.00          R:1968
  4    418 Kurzyp Anna                        WKS Śląsk Wrocław    D9504745   7203700   8.00          R:1968
  5    424 Parfianowicz Joanna                UNTS Warszawa        W8700100   8000842  10.00          R:1964
  6    422 Bugaj Teresa                       WKS Wawel Kraków     K3003313   2114867  12.00          R:1968
  7    426 Wołek Małgorzata                   UNTS Warszawa        W8703556   1408259  14.00          R:1966
  8    420 Dyzio Anna                         WKS Wawel Kraków     K3003433   2074452  16.00          R:1968
  9    421 Wołowczyk Mariola                  UNTS Warszawa        W8700112   8000847  18.00          R:1968
 
Lista startowa wg kategorii: K60/65      
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    455 Galicz Krystyna                    BKS Wataha           W1103142   1951826  11.00          R:1951
  2    456 Olbrycht Anna                      Indywidualny Mazowsz W0000229    412377  13.00          R:1956
  3    457 Krochmal Małgorzata                KU AZS WAT Warszawa  W8900075   8080258  15.00          R:1958
 
Lista startowa wg kategorii: Krótka      
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    483 Chachurska Magdalena               KU AZS WAT Warszawa  W89          64950  70.00          R:1978
  2    484 Majasov Agata                      WKS Śląsk Wrocław    D95        2018695  72.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M10         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     80 Lenczowski Krzysztof               Stowarzyszenie Team  W0804075            12.00          R:2011
  2     77 Błaziński Antoni                   UKS Patria Młynne    K3104587    413364  14.00          R:2009
  3    124 Owsiak Józef                       BKS Wataha           W1104582   1452901  16.00          R:2011
  4     81 Zelek Filip                        UKS Patria Młynne    K3103631    413321  18.00          R:2009
  5     78 Trepczyński Franciszek             UKS Orientuś Łódź    E7504220    886660  20.00         
  6     76 Wiśniewski Adam                    UKS Azymut Pabianice E7104406   2061725  22.00          R:2010
  7    126 Kuźma Kacper                       BKS Wataha           W1104578   1424639  24.00          R:2010
  8     79 Kurnyta Dawid                      UKS Patria Młynne    K3103625    413363  26.00          R:2009
 
Lista startowa wg kategorii: M12         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    141 Lenczowski Adam                    Stowarzyszenie Team  W0804073             1.00          R:2008
  2    134 Wasilewski Antoni                  UKS OSiR Góra Kalwar W8104441   1419866   3.00          R:2008
  3    119 Pękal Mikołaj                      UMKS Kwidzyn         G0303569   8664842   5.00          R:2007
  4    114 Ślusarczyk Paweł                   LKS Górzanka Nawojow K0104494             7.00          R:2009
  5    140 Hec Patryk                         UKS Orlik Rajbrot    K3504761   1420643   9.00          R:2007
  6    125 Bekier Daniel                      UKS Azymut Siedliska L0104357   2048198  11.00          R:2007
  7    131 Tufekcis Leonidas                  BKS Wataha           W1104577   1424638  13.00          R:2008
  8    118 Ciupa Jan                          UKS Orientuś Łódź    E7503926   8667280  15.00          R:2008
  9    116 Rygielski Wiktor                   UMKS Kwidzyn         G0303570   8666001  17.00          R:2007
 10    139 Krempiński Franciszek              UKS Azymut Pabianice E7103559   8035590  19.00          R:2007
 11    113 Droń Wiktor                        UMKS Kwidzyn         G0303764   8070528  21.00          R:2007
 12    127 Tarnowski Przemysław               WKS Wawel Kraków     K3003939   8000586  23.00          R:2007
 13    142 Przegon Krzysztof                  UKS Azymut Siedliska L0104733    430908  25.00          R:2007
 14    128 Maślanka Mateusz                   BKS Wataha           W1104581   1424640  27.00          R:2008
 15    120 Słomczyński Filip                  UKS Orientuś Łódź    E7503765   1409366  29.00          R:2007
 16    130 Kisłowski Marek                    UMKS Kwidzyn         G0303754   2133398  31.00          R:2008
 17    135 Zieliński Tomasz                   KS Hades Poznań      P0203701   8000841  33.00          R:2007
 18    121 Grajewski Jakub                    UMKS Kwidzyn         G0303915   2127780  35.00          R:2007
 19    123 Kiersztyn Jakub                    UKS Azymut Siedliska L0104431    430925  37.00          R:2008
 20    117 Janus Marcel                       BKS Wataha           W1104771   1452906  39.00          R:2008
 21    129 Rzeńca Tomasz                      UKS Orientuś Łódź    E7503712   8667274  41.00          R:2008
 22    143 Chachurski Mieszko                 UNTS Warszawa        W8704193   8291207  43.00          R:2007
 23    133 Chodlewski Antoni                  KS Kościelec Chrzanó K4803602   2801057  45.00          R:2008
 24    136 Zaremba Adam                       UMKS Kwidzyn         G0303567   8000578  47.00          R:2007
 25    122 Mordarski Oskar                    UKS Patria Młynne    K3103628    413357  49.00          R:2008
 26    115 Wiśniewski Jakub                   UKS Azymut Pabianice E7103879            51.00          R:2007
 27    111 Perfikowski Paweł                  UMKS Kwidzyn         G0303568   8271107  53.00          R:2007
 28    137 Pułczyński Jeremi                  WKS Wawel Kraków     K3004019   7208250  55.00          R:2009
 29    112 Pióro Dawid                        UKS Azymut Siedliska L0104408   2048189  57.00          R:2007
 30    138 Pachucki Tymoteusz                 BKS Wataha           W1104395   1986007  59.00          R:2007
 31    132 Młynarczyk Maksymilian             UKS Orientuś Łódź    E7503711   7070923  61.00          R:2007
 
Lista startowa wg kategorii: M14         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    198 Szuryga Bogusz                     KU AZS UMCS Lublin   L0303644    887416  10.00          R:2005
  2    186 Bałaziński Karol                   UKS Patria Młynne    K3103618    413367  12.00          R:2006
  3    180 Połeć Kamil                        BKS Wataha           W1103945   1452903  14.00          R:2006
  4    202 Kotkowiak Bartosz                  KOS BnO Szczecin     Z0103664   8383222  16.00          R:2006
  5    176 Durma Jerzy                        UKS Azymut Pabianice E7104457            18.00          R:2006
  6    203 Rabiega Kamil                      UKS Azymut Siedliska L0104355    430928  20.00          R:2005
  7    174 Grzegorczyk Borys                  WKS Wawel Kraków     K3004481   2114862  22.00          R:2006
  8    200 Ładyko Bartłomiej                  BKS Wataha           W1104365   1986006  24.00          R:2006
  9    197 Lisiak Adam                        UKS Orientuś Łódź    E7503049   8667270  26.00          R:2005
 10    212 Wąsiewicz Jerzy                    Stowarzyszenie Team  W0804079   8050202  28.00          R:2005
 11    194 Łącki Jakub                        UKS OSiR Góra Kalwar W8103296   8062060  30.00          R:2006
 12    190 Sieroń Karol                       UKS Azymut Pabianice E7104404   8000598  32.00          R:2005
 13    206 Chełmecki Filip                    UKS Orlik Rajbrot    K3504762   1420644  34.00          R:2006
 14    179 Kardasz Jakub                      UKS Azymut Siedliska L0104356   2048179  36.00          R:2006
 15    177 Pisarek Kordian                    WKS Wawel Kraków     K3004263   8000583  38.00          R:2006
 16    178 Maciejewski Bartłomiej             BKS Wataha           W1103943   8092006  40.00          R:2006
 17    184 Kielnierowski Wojciech             UKS Azymut Pabianice E7104105    886310  42.00          R:2006
 18    185 Cepurdej Wladyslaw                 UMKS Kwidzyn         G0304184   8666003  44.00          R:2006
 19    205 Antonowicz Jan                     UNTS Warszawa        W8702385   8636188  46.00          R:2005
 20    193 Stopczyński Bartosz                BKS Wataha           W1104093   8220606  48.00          R:2006
 21    210 Paruch Paweł Jakub                 UKS Azymut Siedliska L0104732    430904  50.00          R:2006
 22    187 Wójcik Paweł                       WKS Wawel Kraków     K3002991   8664651  52.00          R:2005
 23    209 Bultrowicz Tymoteusz               KS Hades Poznań      P0203700   8000827  54.00          R:2006
 24    192 Cupryś Amadeusz                    HKS Azymut Mochy     P5802897   8062021  56.00          R:2005
 25    199 Podworski Kacper                   UKS OSiR Góra Kalwar W8102780   8181204  58.00          R:2005
 26    207 Górak Ignacy                       UKS Azymut Pabianice E7104400    553466  60.00          R:2006
 27    182 Miśków Krzysztof                   KS Kościelec Chrzanó K4804165    886343  62.00          R:2005
 28    195 Pankiewicz Filip                   BKS Wataha           W1104575   1986003  64.00          R:2006
 29    196 Czyszkowski Igor                   UKS Azymut Siedliska L0104729    430913  66.00          R:2006
 30    211 Bublik Piotr                       WKS Wawel Kraków     K3004018   8000585  68.00          R:2005
 31    201 Sztranek Maciej                    UKS Azymut Pabianice E7103562   2043890  70.00          R:2006
 32    188 Owsiak Jan                         BKS Wataha           W1104772   1452905  72.00          R:2005
 33    175 Majowski Jan                       UKS OSiR Góra Kalwar W8103502   8062061  74.00          R:2005
 34    204 Wesołowski Oskar                   UKS Azymut Pabianice E7104458    553469  76.00          R:2006
 35    189 Chmielowski Bartosz                UMKS Kwidzyn         G0303918   1419855  78.00          R:2005
 36    208 Mnich Marcin                       UKS Azymut Siedliska L0104731    430911  80.00          R:2006
 37    181 Żesławski Jakub                    WKS Wawel Kraków     K3003201   8073201  82.00          R:2005
 38    191 Gąsienica-Samek Adam               UNTS Warszawa        W8702573   1408267  84.00          R:2006
 39    183 Owsiak Stanisław                   BKS Wataha           W1104364   8666061  86.00          R:2006
 
Lista startowa wg kategorii: M16         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    255 Bartos Zbigniew                    UKS Orientuś Łódź    E7502127   8656097  33.00          R:2003
  2    262 Toborek Jakub                      WKS Śląsk Wrocław    D9502141   8030803  35.00          R:2003
  3    245 Kotkowiak Piotr                    KOS BnO Szczecin     Z0103665   9201342  37.00          R:2004
  4    263 Dobrowolski Jakub                  KU AZS UMCS Lublin   L0303828   8150503  39.00          R:2003
  5    248 Wołek Stanisław                    UNTS Warszawa        W8703557   8000845  41.00          R:2004
  6    256 Ślusarczyk Piotr                   LKS Górzanka Nawojow K0103853    428775  43.00          R:2004
  7    241 Ledzion Piotr                      UKS Orientuś Łódź    E7504111   8667269  45.00          R:2003
  8    257 Żesławski Mateusz                  WKS Wawel Kraków     K3003200   8043200  47.00          R:2004
  9    246 Sztranek Jan                       UKS Azymut Pabianice E7102653   8002653  49.00          R:2003
 10    260 Nowak Grzegorz                     UKS Azymut 45 Gdynia G1702370   8656096  51.00          R:2003
 11    253 Muller Wiktor                      UMKS Kwidzyn         G0302578   8040409  53.00          R:2004
 12    258 Strugarek Łukasz                   WKS Śląsk Wrocław    D9504160   8083077  55.00          R:2003
 13    261 Kula Mateusz                       KOS BnO Szczecin     Z0103666   8627923  57.00          R:2003
 14    254 Roman Szymon                       UKS Azymut Dębów     R2203005   8636600  59.00          R:2003
 15    244 Nowak Michał                       UKS Orientuś Łódź    E7503929   8646295  61.00          R:2003
 16    251 Paterek Mikołaj                    HKS Azymut Mochy     P5802376   8062027  63.00          R:2003
 17    252 Kawala Patryk                      KS Kościelec Chrzanó K4803635    435240  65.00          R:2004
 18    249 Kędzierski Nataniel                WKS Śląsk Wrocław    D9504001    889176  67.00          R:2003
 19    242 Wójtowicz Krzysztof                UNTS Warszawa        W8703174   8040213  69.00          R:2004
 20    259 Czyński Miłosz                     KOS BnO Szczecin     Z0103443   9201349  71.00          R:2004
 21    243 Mirek Gracjan                      LKS Górzanka Nawojow K0104380            73.00          R:2004
 22    247 Słomczyński Ignacy                 UKS Orientuś Łódź    E7502837   8646292  75.00          R:2003
 23    250 Tarnawski Jan                      WKS Wawel Kraków     K3003834   1401477  77.00          R:2003
 
Lista startowa wg kategorii: M18         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    297 Andrzejczak Maciej                 UKS Azymut Pabianice E7102192    887252  31.00          R:2002
  2    294 Nowakowski Maciej                  BKS Wataha           W1103150   1986001  33.00          R:2002
  3    293 Pesta Piotr                        UKS Azymut 45 Gdynia G1702742   8656098  35.00          R:2001
  4    291 Fitrzyk Krzysztof                  UKS Patria Młynne    K3102143    886354  37.00          R:2002
  5    287 Gąsior Rafał                       UMKS Kwidzyn         G0303361   8000579  39.00          R:2002
  6    298 Pudełek Błażej                     LKS Górzanka Nawojow K0103852   2118338  41.00         
  7    286 Deredos Bruno                      UKS Orientuś Łódź    E7502839   8640925  43.00          R:2001
  8    295 Pierzchała Michał                  UNTS Warszawa        W8702411   8625739  45.00          R:2001
  9    292 Kurzyp Stanisław                   WKS Śląsk Wrocław    D9502225   8661471  47.00          R:2002
 10    288 Porzycz Grzegorz                   UKS Azymut 45 Gdynia G1702371   8656099  49.00          R:2002
 11    289 Rzeńca Piotr (jr)                  UKS Orientuś Łódź    E7502129   8640924  51.00          R:2001
 12    296 Petersburski Krystian              UKS Azymut 45 Gdynia G1703452   8625198  53.00          R:2001
 13    290 Olszewski Bartłomiej               UNTS Warszawa        W8702572   8181202  55.00          R:2002
 
Lista startowa wg kategorii: M20         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    314 Gładecki Dawid                     UKS OSiR Góra Kalwar W8103729   8664844   1.00          R:2000
  2    316 Ogdowski Bartłomiej                UKS Siódemka Rumia   G1402118   8650887   3.00          R:2000
  3    311 Ferenc Jonas                       UKS Orientuś Łódź    E7504763   8646130   5.00          R:2001
  4    318 Kruk Michał                        UKS Azymut Dębów     R2202606   8636599   7.00          R:1999
  5    320 Reniecki Franciszek                UMKS Kwidzyn         G0303566    418395   9.00          R:2000
  6    312 Krzysztyński Michał                WKS Wawel Kraków     K3002619   8650899  11.00          R:2000
  7    313 Płóciennik Konrad                  UKS Azymut Pabianice E7101785   8260500  13.00          R:2000
  8    317 Krawczyński Mikołaj                WKS Śląsk Wrocław    D9502226   8650386  15.00          R:2000
  9    319 Kijak Jakub                        WKS Wawel Kraków     K3002994   8640922  17.00          R:2000
 10    315 Zając Dawid                        UKS Azymut Pabianice E7102186   8000525  19.00          R:2000
 11    321 Rosłaniec Mateusz                  WKS Śląsk Wrocław    D9502227   8645188  21.00          R:2000
 
Lista startowa wg kategorii: M21         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     38 Kuca Kacper                        UNTS Warszawa        W8702032   8636525  22.00          R:1999
  2      2 Zuchmański Przemysław              UKS Orientuś Łódź    E7501724   8646296  24.00          R:1998
  3     35 Wójcik Dariusz                     KS OK!Sport Warszawa W0202454   1399035  26.00          R:1967
  4     21 Wołowczyk Krzysztof                UNTS Warszawa        W8700488   8640915  28.00          R:1995
  5     23 Kowalski Wojciech                  WKS Śląsk Wrocław    D9500710   8664089  30.00          R:1982
  6      4 Cygler Sławomir                    WKS Wawel Kraków     K3000093    886658  32.00          R:1990
  7     36 Siwek Marcin                       UKS Azymut Dębów     R22        8062051  34.00         
  8     16 Galicz Karol                       BKS Wataha           W1101853   8198611  36.00          R:1986
  9     29 Jaroszek Radosław                  Stowarzyszenie Team  W0801494            38.00          R:1994
 10     13 Rutka Jan                          UNTS Warszawa        W8702250   8121998  40.00          R:1998
 11     11 Torchała Mariusz                   UMKS Kwidzyn         G0302625   1170893  42.00          R:1993
 12     28 Piotrowski Radosław                UKS Azymut 45 Gdynia G1701625   8660493  44.00          R:1996
 13     22 Filipiak Mateusz                   KS Hades Poznań      P0204415   8000832  46.00          R:1998
 14      5 Rzeńca Krzysztof                   UKS Orientuś Łódź    E7501725   8640930  48.00          R:1996
 15     32 Cwalina Karol                      KS OK!Sport Warszawa W0203707   1418714  50.00          R:1983
 16     24 Łubis Michał                       UKS Azymut Pabianice E7102657   8026570  52.00          R:1985
 17      1 Piekarski Ryszard                  UKS OSiR Góra Kalwar W8100693   1419862  54.00          R:1991
 18      3 Kalata Michał                      MKS Paulinum Jelenia D9300853   8160889  56.00          R:1989
 19      7 Bednarski Jan                      UNTS Warszawa        W8704096   8040198  58.00          R:1998
 20      9 Bernaciak Aleksander               WKS Śląsk Wrocław    D9501402   8000594  60.00          R:1983
 21      6 Biederman Marcin                   WKS Wawel Kraków     K3001508   8070598  62.00          R:1998
 22     30 Paszyński Piotr                    UKS Orientuś Łódź    E7500423   8640929  64.00          R:1981
 23     37 Piłkowski Tadeusz                  KS OK!Sport Warszawa W0200689   8653083  66.00          R:1990
 24     33 Skorupa Piotr                      LKS Górzanka Nawojow K0101009            68.00          R:1993
 25     15 Parfianowicz Piotr                 UNTS Warszawa        W8700102   8640916  70.00          R:1993
 26     14 Szmulkowski Adam                   PUKS Młode Orły Nowy W0300017   8645194  72.00          R:1993
 27     27 Jaroszek Jakub                     Stowarzyszenie Team  W0801736   8640906  74.00          R:1998
 28     17 Mossakowski Wojciech               UNTS Warszawa        W8701115   8220398  76.00          R:1998
 29     25 Kosowski Paweł                     UMKS Kwidzyn         G0304178   7205970  78.00          R:1991
 30     20 Mazan Bartłomiej                   WKS Śląsk Wrocław    D9501319   8100192  80.00          R:1992
 31     12 Hewelt Maciej                      UKS Azymut 45 Gdynia G1700162   8062048  82.00          R:1990
 32     34 Marciniak Tomasz                   KS Hades Poznań      P0204682   7200386  84.00          R:1986
 33      8 Podziński Rafał                    UKS Orientuś Łódź    E7500410   8640912  86.00          R:1991
 34     10 Mazurkiewicz Jakub                 KS OK!Sport Warszawa W0204260   8000837  88.00          R:1993
 35     26 Pabich Mariusz                     UKS Azymut Pabianice E7100338   8281288  90.00          R:1988
 36     18 Garbacik Michał                    WKS Wawel Kraków     K3001584   8638445  92.00          R:1995
 37     19 Krupa Łukasz                       UKS OSiR Góra Kalwar W8104250            94.00          R:1990
 38     31 Dzioba Mateusz                     MKS Paulinum Jelenia D9301101   8650822  96.00          R:1995
 
Lista startowa wg kategorii: M35         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    334 Trepczyński Jarosław               UKS Orientuś Łódź    E7504221    886661   0.00         
  2    335 Sokalski Dariusz                   KU AZS WAT Warszawa  W8900715   8667186   2.00          R:1984
  3    342 Majasow Kostiantyn                 WKS Śląsk Wrocław    D9501406   8645187   4.00          R:1983
  4    336 Jarovoy Sergei                     UKS Azymut 45 Gdynia G1704766   8660495   6.00          R:1982
  5    341 Jędras Przemysław                  UMKS Kwidzyn         G0303694   2067686   8.00          R:1981
  6    343 Indyka Maciej                      WKS Wawel Kraków     K3002684    886359  10.00          R:1980
  7    338 Łącki Łukasz                       UKS OSiR Góra Kalwar W8101673   8062059  12.00          R:1982
  8    340 Lesisz Kamil                       UNTS Warszawa        W8703904   8150384  14.00          R:1984
  9    339 Frątczak Sławomir                  GKS Luzino           G2704370   1394441  16.00          R:1984
 10    337 Wdowczyk Piotr                     UMKS Kwidzyn         G0304186   1419987  18.00          R:1983
 
Lista startowa wg kategorii: M40         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    362 Fiedorowicz Szczepan               UKS Traper Złocienie Z0602906   1997225   0.00          R:1976
  2    357 Maciejewski Mikołaj                BKS Wataha           W1103944   8300176   2.00          R:1976
  3    354 Kujda Arkadiusz                    Indywidualny Kujawsk C0003987   8062063   4.00          R:1979
  4    365 Mielnik Łukasz                     Indywidualny Świętok T0004756             6.00          R:1977
  5    368 Czapla Tomasz                      WKS Wawel Kraków     K3003432    886360   8.00         
  6    361 Tkaczuk Tomasz                     UKS Azymut Pabianice E7103253   8160579  10.00          R:1979
  7    359 Pyra Bartłomiej                    WKS Śląsk Wrocław    D9501716    886319  12.00          R:1979
  8    358 Nowak Paweł                        UKS Orientuś Łódź    E7503930   8667273  14.00          R:1977
  9    363 Nowak Jacek                        UKS Azymut 45 Gdynia G1700143   8100276  16.00          R:1976
 10    355 Droń Grzegorz                      UMKS Kwidzyn         G0304351   2133395  18.00          R:1979
 11    360 Mol Krzysztof                      HKS Azymut Mochy     P5802866   8636515  20.00          R:1975
 12    366 Zając Piotr                        KU AZS WAT Warszawa  W8901329    431920  22.00          R:1975
 13    369 Lenczowski Jan                     Stowarzyszenie Team  W0804074   1409305  24.00          R:1976
 14    370 Olejnik Tomasz                     WKS Wawel Kraków     K3004270    886324  26.00          R:1976
 15    371 Krempiński Piotr                   UKS Azymut Pabianice E7102652   8002652  28.00          R:1976
 16    364 Gmur Karol                         WKS Śląsk Wrocław    D9501237   8664977  30.00          R:1976
 17    367 Ciupa Marcin                       UKS Orientuś Łódź    E7503927   8020578  32.00          R:1978
 18    356 Ciećwierz Sławomir                 UKS Azymut 45 Gdynia G1704338   8270379  34.00          R:1979
 
Lista startowa wg kategorii: M45         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    388 Czapla Przemysław                  WKS Wawel Kraków     K3002933   8281274   9.00          R:1974
  2    395 Słomczyński Robert                 UKS Orientuś Łódź    E7503001   8667275  11.00          R:1972
  3    412 Wójcik Rafał                       HKS Azymut Mochy     P5803673   8062028  13.00          R:1972
  4    399 Filipiak Marek                     KS Hades Poznań      P0204414   8000830  15.00          R:1973
  5    417 Wójtowicz Grzegorz                 UNTS Warszawa        W8704546   2130149  17.00          R:1973
  6    389 Błachut Igor                       Stowarzyszenie Team  W0802679   8030173  19.00          R:1973
  7    386 Topór Marek                        WKS Wawel Kraków     K3003371   1407898  21.00          R:1973
  8    393 Dobrowolski Piotr                  KU AZS UMCS Lublin   L0302972   8010873  23.00          R:1973
  9    409 Skorupa Mariusz                    LKS Górzanka Nawojow K0101004   1419852  25.00          R:1970
 10    405 Krasuski Marcin                    KS OK!Sport Warszawa W0202688   8060972  27.00          R:1972
 11    394 Owsiak Robert                      BKS Wataha           W1104576   1424641  29.00          R:1974
 12    402 Sobczyński Kalikst                 WKS Śląsk Wrocław    D9500717   8100101  31.00          R:1971
 13    404 Rzeńca Piotr                       UKS Orientuś Łódź    E7502438   7200163  33.00          R:1970
 14    390 Porzycz Janusz                     UKS Siódemka Rumia   G1400232   8000588  35.00          R:1973
 15    401 Witkowski Adam                     UKS Azymut 45 Gdynia G1700158   7005151  37.00          R:1970
 16    397 Wiśniewski Paweł                   WKS Wawel Kraków     K3002932   9101301  39.00          R:1974
 17    396 Gorczyca Jacek                     KS Hades Poznań      P0203305   8000834  41.00          R:1971
 18    398 Staszak Artur                      UNTS Warszawa        W8702013   8123777  43.00          R:1970
 19    403 Krasuski Bartłomiej                Stowarzyszenie Team  W0802210   8040670  45.00          R:1970
 20    387 Lisiak Paweł                       UKS Orientuś Łódź    E7503251   8667271  47.00          R:1974
 21    414 Wójcik Grzegorz                    WKS Wawel Kraków     K3003195   8158815  49.00          R:1974
 22    411 Porada Robert                      UKS Reflex Rybnik    S5102084   1972223  51.00          R:1972
 23    385 Nowak Remigiusz                    KS Hades Poznań      P0200907   8000833  53.00          R:1972
 24    400 Goral Michał                       KU AZS UMCS Lublin   L0304551   8001092  55.00          R:1971
 25    408 Mianowski Rafał                    UNTS Warszawa        W8702068   8270873  57.00          R:1973
 26    392 Dzik Mirosław                      LKS Górzanka Nawojow K0101195            59.00          R:1971
 27    415 Wąsiewicz Piotr                    Stowarzyszenie Team  W0804081   1418717  61.00          R:1970
 28    416 Sędłak Krystian                    KS OK!Sport Warszawa W0201130    887220  63.00          R:1973
 29    407 Doliński Grzegorz                  BKS Wataha           W1103143   8090572  65.00          R:1972
 30    413 Mazurek Piotr                      WKS Śląsk Wrocław    D9504453   8062046  67.00          R:1970
 31    410 Ledzion Grzegorz                   UKS Orientuś Łódź    E7504657   8667267  69.00          R:1971
 32    391 Biederman Paweł                    WKS Wawel Kraków     K3001390    887009  71.00          R:1971
 33    406 Borzyszkowski Jacek                UKS Siódemka Rumia   G1403307   8635800  73.00          R:1974
 
Lista startowa wg kategorii: M50         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    434 Pesta Adam                         UKS Azymut 45 Gdynia G1702857   8062036  42.00          R:1969
  2    439 Szuryga Hubert                     KU AZS UMCS Lublin   L0300683   8667591  44.00          R:1968
  3    428 Muller Tomasz                      UMKS Kwidzyn         G0302577   8230568  46.00          R:1968
  4    432 Słoński Marek                      WKS Wawel Kraków     K3003192   8172888  48.00          R:1969
  5    433 Moniak Andrzej                     LKS Górzanka Nawojow K0104326            50.00          R:1965
  6    427 Płytnik Stanisław                  KOS BnO Szczecin     Z0103670   7205883  52.00          R:1966
  7    435 Widziewicz Remigiusz               WKS Śląsk Wrocław    D9501064   8650820  54.00          R:1966
  8    436 Pisarek Piotr                      WKS Wawel Kraków     K3004588   2114855  56.00          R:1969
  9    437 Urbaniak Krzysztof                 Indywidualny Mazowsz W0000522   8640904  58.00          R:1967
 10    429 Żesławski Wojciech                 WKS Wawel Kraków     K3003660   8013660  60.00          R:1966
 11    431 Michalak Tomasz                    UNTS Warszawa        W8702981   8180169  62.00          R:1969
 12    430 Zieliński Paweł                    KS Hades Poznań      P0200913   8000840  64.00          R:1968
 13    440 Wrzesiński Krzysztof               WKS Śląsk Wrocław    D9501138   8636526  66.00          R:1969
 14    438 Forystek Józef                     WKS Wawel Kraków     K3002080   8180366  68.00          R:1966
 
Lista startowa wg kategorii: M55         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    448 Klawczyński Zbigniew               UMKS Kwidzyn         G0303895   8000569   0.00          R:1962
  2    445 Kłos Józef                         UKS Azymut Pabianice E7100682    346001   2.00          R:1963
  3    447 Chachurski Ryszard                 KU AZS WAT Warszawa  W8900065   1963012   4.00          R:1963
  4    454 Tarnowski Mirosław                 KU AZS UMCS Lublin   L0300764   8667594   6.00          R:1964
  5    444 Porzycz Jerzy                      UKS Azymut 45 Gdynia G1700154   8664840   8.00          R:1961
  6    452 Sochacki Witold                    UKS Patria Młynne    K3101392   1420648  10.00          R:1964
  7    442 Wołowczyk Marek                    UNTS Warszawa        W8700113   8000836  12.00          R:1963
  8    443 Niessner Piotr                     WKS Wawel Kraków     K3002725   8200663  14.00          R:1963
  9    450 Młynarczyk Piotr                   UKS Orientuś Łódź    E7503294   8150264  16.00          R:1964
 10    441 Mossakowski Przemysław             Indywidualny Mazowsz W0001758   1411188  18.00          R:1960
 11    446 Kozłowski Jacek                    UKS Patria Młynne    K3101044    412359  20.00          R:1963
 12    449 Wołek Andrzej                      UNTS Warszawa        W8703555   8200600  22.00          R:1964
 13    451 Dyzio Włodzimierz                  WKS Wawel Kraków     K3001533   8650900  24.00          R:1961
 
Lista startowa wg kategorii: M60         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    460 Andrzejewski Leszek                UKS Azymut 45 Gdynia G1701624    886659   1.00          R:1959
  2    458 Kryjomski Jerzy                    KS Kościelec Chrzanó K4800963    886350   3.00          R:1958
  3    463 Olbrycht Janusz                    Indywidualny Mazowsz W0000228    886663   5.00          R:1955
  4    466 Krochmal Andrzej                   KS Spójnia Warszawa  W8000528   9040156   7.00          R:1956
  5    469 Krochmal Grzegorz                  KU AZS WAT Warszawa  W8900076   8280359   9.00          R:1959
  6    462 Cepurdej Aleksandr                 UMKS Kwidzyn         G0304180   2013118  11.00          R:1958
  7    468 Guga Romuald                       WKS Śląsk Wrocław    D9500716   8069872  13.00          R:1955
  8    459 Machowski Władysław                UKS OSiR Góra Kalwar W8100482   2086529  15.00          R:1959
  9    461 Kret Jacek                         LKS Górzanka Nawojow K0103723            17.00          R:1957
 10    470 Jarecki Krzysztof                  KU AZS UMCS Lublin   L0300566   8667596  19.00          R:1955
 11    467 Galla Andrzej                      HKS Azymut Mochy     P5801230   8666008  21.00          R:1959
 12    465 Malinowski Wiktor                  MKS Metalowiec Łódź  E1701236    412440  23.00          R:1958
 13    464 Mądrzyński Zbigniew                UMKS Kwidzyn         G0302885   9102706  25.00          R:1956
 
Lista startowa wg kategorii: M65         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    473 Woźniak Józef                      KU AZS WAT Warszawa  W89        7207729  24.00          R:1951
  2    474 Mańka Zbigniew                     KU AZS UMCS Lublin   L0300567   8667598  26.00          R:1954
  3    472 Paszyński Józef                    UKS Orientuś Łódź    E7500383   1399036  28.00          R:1953
  4    471 Parzewski Jerzy                    KU AZS WAT Warszawa  W8900072   8001099  30.00          R:1952
 
Lista startowa wg kategorii: M70         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    480 Hiller Jerzy                       KU AZS UMCS Lublin   L0300568    887422  30.00          R:1947
  2    475 Kruczek Stanisław                  WKS Wawel Kraków     K3000830     54021  32.00          R:1948
  3    476 Patejko Tadeusz                    KS Spójnia Warszawa  W8000521   8120748  34.00          R:1948
  4    477 Wasilewski Stanisław               PUKS Młode Orły Nowy W0301168   8626617  36.00          R:1946
  5    478 Blimke Roman                       LKS Górzanka Nawojow K0100189   2036941  38.00          R:1946
  6    479 Kmieciński Józef                   PUKS Młode Orły Nowy W0300069   2800471  40.00          R:1947
 
Lista startowa wg kategorii: M75         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    481 Pokora Edward                      UMKS Kwidzyn         G0301503    412004  50.00          R:1944
 
Lista startowa wg kategorii: M85         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    482 Zielczyński Mieczysław             Indywidualny Mazowsz W0000750   1415383   9.00          R:1930
 
Lista startowa wg kategorii: Rodzinna    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    490 Maria Charuba                      UKS Orientuś Łódź    E75        7200174                
  2    491 Stanisław                          Indywidualnie        IND                               
  3    492                                    KS Hades Poznań      P02                               
  4    493 Trepczyńska Hanna                  UKS Orientuś Łódź    E75         886662                
  5    494 Bultowicz Franek                   KS Hades Poznań      P02        2067834                
  6    495 Wojciech Ciupa                     UKS Orientuś Łódź    E75                               
  7    496 Katarzyna                          WKS Wawel Kraków     K30                               
  8    497 Komsa Aleksandra                   UKS Orientuś Łódź    E75        1409380                 R:2015
  9    498 Lila                               Indywidualnie        IND                               
 10    499 Piotr Komsa                        UKS Orientuś Łódź    E75                               
 11    500 Zofia Chmielecka                   UKS Orientuś Łódź    E75                               
 
Lista startowa wg kategorii: Średnia     
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    380 Pułczyńska Agnieszka               WKS Wawel Kraków     K30        9102675  11.00          R:1971
  2    504 Wojciechowicz Agnieszka            Indywidualnie        IND        7200382  13.00          R:1986
  3    505 Czerwieniec Marlena                UKS Azymut Siedliska L01         430918  15.00          R:1990
  4    502 Wójtowicz Grzegorz                 UNTS Warszawa        W87                 17.00         
  5    506 Sztranek Iwona                     UKS Azymut Pabianice E71                 19.00          R:1974
  6    503 Antonowicz Jerzy                   Indywidualnie        IND         504405  21.00          R:1968
  7    501 Przegon Jan                        UKS Azymut Siedliska L01         430914  23.00          R:2003