Lista startowa wg kategorii                                                              18.09.2019 07:51:40
                                             KMP 2019 - Kielce
===PRO SPORT Piotr Paszynski==================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K10         
--------------------------------------------------------------------------------
  1     72 Klimczak Oksana                    UKS Siódemka Rumia   G14         418965  13.00          R:2009
  2     73 Kowalczyk Kalina                   UKS Azymut Pabianice E7104171    887224  14.00          R:2009
  3     74 Wójtowicz Hanna                    UNTS Warszawa        W8704547   8101219  15.00          R:2010
  4     75 Szafarewicz Katarzyna              UMKS Kwidzyn         G0304179   8062064  16.00          R:2010
 
Lista startowa wg kategorii: K12         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     82 Łącka Julia                        UKS OSiR Góra Kalwar W8103573    338298  14.00          R:2007
  2     83 Sokal Karolina                     UKS Azymut Siedliska L0104734    430932  15.00          R:2007
  3     84 Klimczak Olimpia                   UKS Siódemka Rumia   G1404482    418982  16.00          R:2008
  4     85 Dobromilska Izabela                UKS Azymut Siedliska L0104381   2048193  17.00          R:2007
  5     86 Mikuła Daria                       KOS BnO Szczecin     Z0103960   8073012  18.00          R:2007
  6     87 Biskupska Julia                    WKS Wawel Kraków     K3003646   8000581  19.00          R:2008
  7     88 Mikuła Iga                         KOS BnO Szczecin     Z0103959   8300107  20.00          R:2007
  8     89 Mianowska Antonina                 UNTS Warszawa        W8703554   8131207  21.00          R:2007
  9     90 Słońska Antonina                   WKS Wawel Kraków     K3003190   8640921  22.00          R:2007
 10     91 Sudak Oliwia                       UKS Azymut Siedliska L0104361   2048196  23.00          R:2007
 11     92 Niessner Pola                      WKS Wawel Kraków     K3003651   8635047  24.00          R:2007
 12     93 Zelek Martyna                      UKS Patria Młynne    K3103632            25.00          R:2008
 13     94 Stefaniak Izabela                  KOS BnO Szczecin     Z0103767   8200407  26.00          R:2007
 14     95 Fitrzyk Magdalena                  UKS Patria Młynne    K3103622    886357  27.00          R:2007
 15     96 Oliinyk Yelyzaveta                 WKS Wawel Kraków     K3004023   8000587  28.00          R:2008
 16     97 Janiak Magdalena                   UKS Azymut Pabianice E7104603    887235  29.00          R:2007
 17     98 Wejtko Diana                       UMKS Kwidzyn         G0303360   8001096  30.00          R:2007
 18     99 Olejnik Jaśmina                    WKS Wawel Kraków     K3003938   8303011  31.00          R:2008
 19    100 Porada Jagoda                      UKS Reflex Rybnik    S5104760   8200899  32.00          R:2008
 20    101 Moszkowicz Julia                   WKS Wawel Kraków     K3004022   2114859  33.00          R:2008
 21    102 Mielko Zuzanna                     UKS Azymut Siedliska L0104362   2048184  34.00          R:2008
 22    103 Kula Maja                          KOS BnO Szczecin     Z0103962   8434123  35.00          R:2007
 23    104 Podgórska Marta                    KS Kościelec Chrzanó K4803611   8664614  36.00          R:2007
 24    105 Matyja Weronika                    KOS BnO Szczecin     Z0103958   8160207  37.00          R:2007
 25    106 Bożek Ewelina                      UKS Azymut Siedliska L0104359   2048185  38.00          R:2007
 26    107 Chabiera Filomena                  UNTS Warszawa        W8703856   8181201  39.00          R:2007
 27    108 Sierkowska Marta                   UKS Azymut Siedliska L0104360   2048182  40.00          R:2007
 
Lista startowa wg kategorii: K14         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    144 Kotlińska Kamila                   UKS Azymut Dębów     R2204056   8636596  14.00          R:2006
  2    145 Dzwonkowska Paulina                UKS OSiR Góra Kalwar W8103366   8062062  15.00          R:2006
  3    146 Wrzyszcz Weronika                  UKS Orlik Rajbrot    K3503031   1420642  16.00          R:2006
  4    147 Młynarczyk Kaja                    UKS Azymut Pabianice E7104596            17.00          R:2006
  5    148 Lechowska Agata                    KS Kościelec Chrzanó K4803609   2801066  18.00          R:2005
  6    149 Pułczyńska Hanna                   WKS Wawel Kraków     K3003193   8666005  19.00          R:2005
  7    150 Melzer Anna                        UKS Siódemka Rumia   G1403295    886306  20.00          R:2005
  8    151 Nowak Anna                         UKS Azymut 45 Gdynia G1702858   8062049  21.00          R:2006
  9    152 Kurtycz Natalia                    WKS Wawel Kraków     K3004021   8000582  22.00          R:2005
 10    153 Saładajczyk Malwina                UKS Azymut Pabianice E7103878    887246  23.00          R:2005
 11    154 Wiśniewska Hana                    UKS Orientuś Łódź    E7504222   8667276  24.00          R:2004
 12    155 Kiełb Patrycja                     UKS Azymut Dębów     R2203845   8636597  25.00          R:2005
 13    156 Gielec Julia                       UKS Orientuś Łódź    E7503047   8667262  26.00          R:2005
 14    157 Pupiec Agata                       UKS Siódemka Rumia   G1403391    895251  27.00          R:2005
 15    158 Michno Marta                       WKS Wawel Kraków     K3003937   8650881  28.00          R:2005
 16    159 Rygielska Kinga                    UMKS Kwidzyn         G0304506   2103943  29.00          R:2005
 17    160 Michalewicz Alicja                 HKS Azymut Mochy     P5803261   8062026  30.00          R:2005
 18    161 Muller Iga                         UMKS Kwidzyn         G0302764   8051213  31.00          R:2005
 19    162 Bekier Monika                      UKS Azymut Siedliska L0104730    430929  32.00          R:2005
 20    163 Goszcz Julia                       UKS Azymut Pabianice E7104602    505002  33.00          R:2006
 21    164 Moszkowicz Anna                    WKS Wawel Kraków     K3003763   2114858  34.00          R:2005
 22    165 Niewiadomska Kaja                  UKS Azymut Siedliska L0104769    430910  35.00          R:2005
 23    166 Pudełek Jowita                     LKS Górzanka Nawojow K0103998   2118337  36.00          R:2005
 24    167 Komorowska Marta                   UKS Orientuś Łódź    E7504655   8667264  37.00          R:2005
 25    168 Karkut Estera                      HKS Azymut Mochy     P5803259   8062023  38.00          R:2005
 26    169 Kędzior Alicja                     UMKS Kwidzyn         G0303563   1422448  39.00          R:2005
 27    170 Zawada Zuzanna                     WKS Wawel Kraków     K3003659   8000584  40.00          R:2006
 28    171 Kozuń Marika                       UKS Azymut Pabianice E7104599    887236  41.00          R:2006
 29    172 Lamparska Maja                     WKS Wawel Kraków     K3003832   8636994  42.00          R:2005
 30    173 Dreier Anna                        HKS Azymut Mochy     P5803256   8062022  43.00          R:2005
 
Lista startowa wg kategorii: K16         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    213 Krempińska Julia                   UKS Azymut Pabianice E7102651   8640908  18.00          R:2003
  2    214 Zielińska Oliwia                   PUKS Młode Orły Nowy W0303217   8650819  19.00          R:2003
  3    215 Powichrowska Ilona                 UKS OSiR Góra Kalwar W8102781   8181203  20.00          R:2004
  4    216 Skorupa Maja                       LKS Górzanka Nawojow K0103724   1419851  21.00          R:2004
  5    217 Gola Martyna                       UKS Orientuś Łódź    E7503048   8667263  22.00          R:2003
  6    218 Moniak Zofia                       LKS Górzanka Nawojow K0104709            23.00          R:2003
  7    219 Perfikowska Hanna                  UMKS Kwidzyn         G0303363   8653296  24.00          R:2004
  8    220 Grochowalska Alicja                UKS Azymut Pabianice E7104604    886698  25.00          R:2003
  9    221 Pesta Anna                         UKS Azymut 45 Gdynia G1702741   8062020  26.00          R:2003
 10    222 Majewska Maja                      PUKS Młode Orły Nowy W0303218   8645193  27.00          R:2004
 11    223 Zelek Klaudia                      UKS Patria Młynne    K3102149    886351  28.00          R:2003
 12    224 Kwiecień Paulina                   PUKS Młode Orły Nowy W0304492    412117  29.00          R:2004
 13    225 Cepurdej Nina                      UMKS Kwidzyn         G0304182   8667603  30.00          R:2003
 14    226 Mazurek Joanna                     WKS Śląsk Wrocław    D9502222   8650390  31.00          R:2003
 15    227 Orzechowska Aleksandra             UKS Azymut Dębów     R2204057   8636598  32.00          R:2003
 16    228 Sudoł Hanna                        WKS Śląsk Wrocław    D9503491   8650388  33.00          R:2003
 17    229 Kapska Nina                        HKS Azymut Mochy     P5803912   8062031  34.00          R:2004
 18    230 Gendek Marta                       UNTS Warszawa        W8704136   1414202  35.00          R:2004
 19    231 Cepurdej Katarzyna                 UMKS Kwidzyn         G0304183   8667680  36.00          R:2004
 20    232 Berlińska Paulina                  UKS Orientuś Łódź    E7503503   8667268  37.00          R:2003
 21    233 Nitsch Aleksandra                  UNTS Warszawa        W8702409   8280803  38.00          R:2003
 22    234 Dolińska Zuzanna                   BKS Wataha           W1102748   7060403  39.00          R:2003
 23    235 Rajca Luiza                        KS Kościelec Chrzanó K4802867   2801065  40.00          R:2004
 24    236 Dolińska Julia                     BKS Wataha           W1103158   1986002  41.00          R:2004
 25    237 Filipiak Adrianna                  KS Hades Poznań      P0204153   8000831  42.00          R:2003
 26    238 Chabiera Lena                      UNTS Warszawa        W8702391   8444999  43.00          R:2003
 27    239 Doreń Wiktoria                     UKS Orientuś Łódź    E7503854   8646297  44.00          R:2003
 
Lista startowa wg kategorii: K18         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    264 Melzer Zofia                       UKS Siódemka Rumia   G1402114   8650814   2.00          R:2001
  2    265 Block Amelia                       UKS Orientuś Łódź    E7502132   8640928   3.00          R:2002
  3    266 Słońska Zofia                      WKS Wawel Kraków     K3003191   8120514   4.00          R:2002
  4    267 Gielec Zuzanna                     UKS Orientuś Łódź    E7503046   8640927   5.00          R:2002
  5    268 Leśnicka Agnieszka                 UKS Azymut Dębów     R2202611   8008007   6.00          R:2002
  6    269 Jarovaia Elena                     UKS Azymut 45 Gdynia G1704543   8664839   7.00          R:2002
  7    270 Mazurek Agnieszka                  WKS Śląsk Wrocław    D9502223   8645191   8.00          R:2001
  8    271 Dzierwa Hanna                      KS Kościelec Chrzanó K4802057   8636524   9.00          R:2001
  9    272 Kozłowska Maria                    UKS Patria Młynne    K3102270   2021372  10.00          R:2001
 10    273 Zając Magdalena                    HKS Azymut Mochy     P5802384   8062029  11.00          R:2002
 11    274 Bączek Małgorzata                  WKS Wawel Kraków     K3004014   8636995  12.00          R:2001
 12    275 Gniewkowska Julia                  UKS Azymut 45 Gdynia G1703517   8062035  13.00          R:2002
 13    276 Topór Magdalena                    WKS Wawel Kraków     K3002935   8650894  14.00          R:2001
 14    277 Żurek Marta                        UKS Siódemka Rumia   G1402116   8650815  15.00          R:2002
 15    278 Kozłowska Olga                     UKS Patria Młynne    K3102271   2021371  16.00          R:2001
 16    279 Kalisz Kaja                        UKS Azymut Pabianice E7104601   7204932  17.00          R:2002
 17    280 Ciura Aleksandra                   WKS Śląsk Wrocław    D9503696   8661597  18.00          R:2001
 18    281 Sroka Małgorzata                   UKS Patria Młynne    K3102200    886353  19.00          R:2002
 19    282 Mianowska Julia                    UNTS Warszawa        W8702096   8221001  20.00          R:2001
 20    283 Wójcik Natalia                     WKS Wawel Kraków     K3002992   8650889  21.00          R:2002
 21    284 Pudlis Natalia                     UMKS Kwidzyn         G0302623   2067687  22.00          R:2002
 
Lista startowa wg kategorii: K20         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    299 Głowacz Julia                      UNTS Warszawa        W8702754   9200095   0.00          R:2000
  2    300 Petrova Yasna                      UKS Orientuś Łódź    E7504770   8000146   1.00          R:2002
  3    301 Garbacik Maja                      WKS Wawel Kraków     K3001585   8640909   2.00          R:2000
  4    302 Pudełek Michalina                  LKS Górzanka Nawojow K0103999   2121115   3.00          R:2000
  5    303 Filipczak Natalia                  PUKS Młode Orły Nowy W0301927   8640914   4.00          R:2000
  6    304 Listek Marta                       WKS Wawel Kraków     K3001530   8653292   5.00          R:1999
  7    305 Dawidowska Natalia                 UKS Siódemka Rumia   G1402202   8650816   6.00          R:1999
  8    306 Biederman Adrianna                 WKS Wawel Kraków     K3001509   8120200   7.00          R:2000
  9    307 Bielecka Aleksandra                UKS Siódemka Rumia   G1402163   9101842   8.00          R:2000
 10    308 Ciesiółka Katarzyna                WKS Śląsk Wrocław    D9501827   8645192   9.00          R:2000
 11    309 Kreft Oliwia                       UKS Siódemka Rumia   G1402203   1410953  10.00          R:1999
 12    310 Hutsenko Yelyzaveta                WKS Wawel Kraków     K3004574   9201437  11.00          R:2000
 
Lista startowa wg kategorii: K21         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     39 Dominiak Dagmara                   PUKS Młode Orły Nowy W0300932   7205367  23.00          R:1997
  2     40 Cygler Paulina                     WKS Wawel Kraków     K3000836    895234  24.00          R:1991
  3     41 Wypiór Patrycja                    KOS BnO Szczecin     Z0103957   8260722  25.00          R:1993
  4     42 Sekreta Anna                       UKS Azymut Dębów     R2201548   8625764  26.00          R:1997
  5     43 Wicha Małgorzata                   WKS Wawel Kraków     K3000484   9101800  27.00          R:1991
  6     44 Gwóźdź Ewa                         UKS Orientuś Łódź    E7500384   8667266  28.00          R:1990
  7     45 Machowska Weronika                 UKS OSiR Góra Kalwar W8100483    886315  29.00          R:1986
  8     46 Kaźmierczak Aneta                  UKS Orientuś Łódź    E7500413   8211095  30.00          R:1995
  9     47 Galla Katarzyna                    HKS Azymut Mochy     P5800215   8062032  31.00          R:1995
 10     48 Borychowska Marlena                MKS Paulinum Jelenia D9300167   1394413  32.00          R:1988
 11     49 Jaśkiewicz Magdalena               UKS Azymut Pabianice E7101783            33.00          R:1997
 12     50 Fell Ronja                         KOS BnO Szczecin     Z0104261   8260715  34.00          R:1993
 13     51 Pabich Maria                       UKS Azymut Pabianice E7100330   8033071  35.00          R:1982
 14     52 Bugaj Katarzyna                    WKS Wawel Kraków     K3001528    887006  36.00          R:1998
 15     53 Wańczyk Zuzanna                    PUKS Młode Orły Nowy W0301664   1396729  37.00          R:1997
 16     54 Ślusarczyk Katarzyna               KS OK!Sport Warszawa W0203480   8636522  38.00          R:1989
 17     55 Morawska Anna                      UKS Azymut 45 Gdynia G1700234   8628409  39.00          R:1993
 18     56 Mazan Aleksandra                   UKS Traper Złocienie Z0600328   8650884  40.00          R:1995
 19     57 Durzyńska Katarzyna                HKS Azymut Mochy     P5803584   8666007  41.00          R:1992
 20     58 Górnicka-Antonowicz Anna           Indywidualny Mazowsz W0000091   8240668  42.00          R:1968
 21     59 Olejnik Agata                      UKS Orientuś Łódź    E7500376   8646294  43.00          R:1994
 22     60 Drągowska Maria                    KS OK!Sport Warszawa W0200685   8628699  44.00          R:1995
 23     61 Sevbo Daria                        UKS Azymut 45 Gdynia G1704767   8660494  45.00          R:1998
 24     62 Biniecka Małgorzata                UKS Azymut Pabianice E7100339            46.00          R:1987
 25     63 Kulczycka-Wójcik Dominika          KS Kościelec Chrzanó K4800966    886349  47.00          R:1993
 26     64 Marciniak Maria Anna               KS Hades Poznań      P0204683   2067839  48.00          R:1985
 27     65 Filipowska Aleksandra              UKS Orientuś Łódź    E7501448   8667261  49.00          R:1998
 28     66 Miśkiewicz Martyna                 KS OK!Sport Warszawa W0202434   8660530  50.00          R:1989
 29     67 Nikitczenko Natasza                UKS Orientuś Łódź    E7503250   8667272  51.00          R:1997
 30     68 Morawska Maja                      UKS Azymut 45 Gdynia G1701376   8062034  52.00          R:1996
 31     69 Porada Lilianna                    UKS Reflex Rybnik    S5102045   1998716  53.00          R:1998
 32     70 Kubicka Zuzanna                    UNTS Warszawa        W8700037   8001993  54.00          R:1993
 
Lista startowa wg kategorii: K35         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    322 Zelek Urszula                      UKS Patria Młynne    K31         413353  19.00          R:1984
  2    323 Karnia-Biskupska Anna              WKS Wawel Kraków     K3000828   8640923  20.00          R:1980
  3    324 Rasczupkina Nina                   UMKS Kwidzyn         G0304181    332189  21.00          R:1984
  4    325 Zbroja-Nowak Justyna               KS Hades Poznań      P0200915   8000828  22.00          R:1980
  5    326 Gawron Katarzyna                   WKS Wawel Kraków     K3004680   2077837  23.00          R:1982
  6    327 Machowska-Łącka Magdalena          UKS OSiR Góra Kalwar W8103908   1422870  24.00          R:1983
  7    328 Konkol-Klimczak Wioletta           UKS Siódemka Rumia   G1401990   8650818  25.00          R:1980
  8    329 Komsa Małgorzata                   UKS Orientuś Łódź    E7500366   8667265  26.00          R:1984
  9    330 Maj-Roksz Maria                    UKS Siódemka Rumia   G1401991    895249  27.00          R:1980
 10    331 Kuźma Elżbieta                     BKS Wataha           W1104579   1986005  28.00          R:1984
 11    332 Śliwczyńska Ilona                  Stowarzyszenie Team  W0802347   8121278  29.00          R:1978
 12    333 Mazur Katarzyna                    UKS Azymut Pabianice E7100350   1403086  30.00          R:1983
 
Lista startowa wg kategorii: K40         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    344 Filipiak Agnieszka                 KS Hades Poznań      P0204413   2067831  32.00          R:1975
  2    345 Kędzior Katarzyna                  UMKS Kwidzyn         G0304177   1408883  33.00          R:1975
  3    346 Ciupa Monika                       UKS Orientuś Łódź    E7504654   1409362  34.00          R:1978
  4    347 Bultrowicz Agnieszka               KS Hades Poznań      P0200944   8000826  35.00          R:1977
  5    348 Olejnik Ewa                        WKS Wawel Kraków     K3004120   8650888  36.00          R:1976
  6    349 Michalska Izabela                  BKS Wataha           W1103949   1986004  37.00          R:1979
  7    350 Grabowska Joanna                   WKS Wawel Kraków     K3003716    413356  38.00          R:1979
  8    351 Konc Katarzyna                     UKS Azymut Pabianice E7102953   7204651  39.00          R:1975
  9    352 Roszak Maja                        UMKS Kwidzyn         G0304192   8000574  40.00          R:1975
 10    353 Słońska Bogusława                  WKS Wawel Kraków     K3003655   1414200  41.00          R:1976
 
Lista startowa wg kategorii: K45         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    372 Etterle-Biederman Lilianna         WKS Wawel Kraków     K3000823    886342   0.00          R:1973
  2    373 Mianowska Dorota                   UNTS Warszawa        W8702405   8000838   1.00          R:1974
  3    374 Kozłowska Jolanta                  UKS Patria Młynne    K3102841    345998   2.00          R:1974
  4    375 Lamparska Iwona                    WKS Wawel Kraków     K3004272   8650892   3.00          R:1973
  5    376 Gorczyca Magdalena                 KS Hades Poznań      P0203306   8000829   4.00          R:1971
  6    377 Tarnowska Ewa                      KU AZS UMCS Lublin   L0300821   8667595   5.00          R:1971
  7    378 Trykozko Urszula                   Stowarzyszenie Team  W0802691   8072469   6.00          R:1969
  8    379 Wójtowicz Katarzyna                UNTS Warszawa        W8704548   2130150   7.00          R:1973
  9    380 Pułczyńska Agnieszka               WKS Wawel Kraków     K30        9102675   8.00          R:1971
 10    381 Witkowska Izabela                  UKS Azymut 45 Gdynia G1700238   7130303   9.00          R:1970
 11    382 Topór Monika                       WKS Wawel Kraków     K3003372   7204933  10.00          R:1970
 12    383 Nowak Barbara                      HKS Azymut Mochy     P5801222   8636186  11.00          R:1970
 
Lista startowa wg kategorii: K50/55      
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    418 Kurzyp Anna                        WKS Śląsk Wrocław    D9504745   7203700   0.00          R:1968
  2    419 Wołek Ewa                          UNTS Warszawa        W8701208   8655942   1.00          R:1968
  3    420 Dyzio Anna                         WKS Wawel Kraków     K3003433   2074452   2.00          R:1968
  4    421 Wołowczyk Mariola                  UNTS Warszawa        W8700112   8000847   3.00          R:1968
  5    422 Bugaj Teresa                       WKS Wawel Kraków     K3003313   2114867   4.00          R:1968
  6    423 Wańczyk Magdalena                  PUKS Młode Orły Nowy W0301485    412387   5.00          R:1968
  7    424 Parfianowicz Joanna                UNTS Warszawa        W8700100   8000842   6.00          R:1964
  8    425 Misiaczek Ewa                      Indywidualnie        IND01318     73074   7.00         
  9    426 Wołek Małgorzata                   UNTS Warszawa        W8703556   1408259   8.00          R:1966
 
Lista startowa wg kategorii: K60/65      
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    455 Galicz Krystyna                    BKS Wataha           W1103142   1951826  10.00          R:1951
  2    456 Olbrycht Anna                      Indywidualny Mazowsz W0000229    412377  11.00          R:1956
 
Lista startowa wg kategorii: M10         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     76 Wiśniewski Adam                    UKS Azymut Pabianice E7104406   2061725  17.00          R:2010
  2     77 Błaziński Antoni                   UKS Patria Młynne    K3104587    413364  18.00          R:2009
  3     78 Trepczyński Franciszek             UKS Orientuś Łódź    E7504220    886660  19.00         
  4     79 Kurnyta Dawid                      UKS Patria Młynne    K3103625    413363  20.00          R:2009
  5     80 Lenczowski Krzysztof               Stowarzyszenie Team  W0804075            21.00          R:2011
  6     81 Zelek Filip                        UKS Patria Młynne    K3103631    413321  22.00          R:2009
 
Lista startowa wg kategorii: M12         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    111 Perfikowski Paweł                  UMKS Kwidzyn         G0303568   8271107  10.00          R:2007
  2    112 Pióro Dawid                        UKS Azymut Siedliska L0104408   2048189  11.00          R:2007
  3    113 Droń Wiktor                        UMKS Kwidzyn         G0303764   8070528  12.00          R:2007
  4    114 Ślusarczyk Paweł                   LKS Górzanka Nawojow K0104494            13.00          R:2009
  5    115 Wiśniewski Jakub                   UKS Azymut Pabianice E7103879            14.00          R:2007
  6    116 Rygielski Wiktor                   UMKS Kwidzyn         G0303570   8666001  15.00          R:2007
  7    117 Janus Marcel                       BKS Wataha           W1104771   1452906  16.00          R:2008
  8    118 Ciupa Jan                          UKS Orientuś Łódź    E7503926   8667280  17.00          R:2008
  9    119 Pękal Mikołaj                      UMKS Kwidzyn         G0303569   8664842  18.00          R:2007
 10    120 Słomczyński Filip                  UKS Orientuś Łódź    E7503765   1409366  19.00          R:2007
 11    121 Grajewski Jakub                    UMKS Kwidzyn         G0303915   2127780  20.00          R:2007
 12    122 Mordarski Oskar                    UKS Patria Młynne    K3103628    413357  21.00          R:2008
 13    123 Kiersztyn Jakub                    UKS Azymut Siedliska L0104431    430925  22.00          R:2008
 14    124 Owsiak Józef                       BKS Wataha           W1104582   1452901  23.00          R:2011
 15    125 Bekier Daniel                      UKS Azymut Siedliska L0104357   2048198  24.00          R:2007
 16    126 Kuźma Kacper                       BKS Wataha           W1104578   1424639  25.00          R:2010
 17    127 Tarnowski Przemysław               WKS Wawel Kraków     K3003939   8000586  26.00          R:2007
 18    128 Maślanka Mateusz                   BKS Wataha           W1104581   1424640  27.00          R:2008
 19    129 Rzeńca Tomasz                      UKS Orientuś Łódź    E7503712   8667274  28.00          R:2008
 20    130 Kisłowski Marek                    UMKS Kwidzyn         G0303754   2133398  29.00          R:2008
 21    131 Tufekcis Leonidas                  BKS Wataha           W1104577   1424638  30.00          R:2008
 22    132 Młynarczyk Maksymilian             UKS Orientuś Łódź    E7503711   7070923  31.00          R:2007
 23    133 Chodlewski Antoni                  KS Kościelec Chrzanó K4803602   2801057  32.00          R:2008
 24    134 Wasilewski Antoni                  UKS OSiR Góra Kalwar W8104441   1419866  33.00          R:2008
 25    135 Zieliński Tomasz                   KS Hades Poznań      P0203701   8000841  34.00          R:2007
 26    136 Zaremba Adam                       UMKS Kwidzyn         G0303567   8000578  35.00          R:2007
 27    137 Pułczyński Jeremi                  WKS Wawel Kraków     K3004019   7208250  36.00          R:2009
 28    138 Pachucki Tymoteusz                 BKS Wataha           W1104395   1986007  37.00          R:2007
 29    139 Krempiński Franciszek              UKS Azymut Pabianice E7103559   8035590  38.00          R:2007
 30    140 Hec Patryk                         UKS Orlik Rajbrot    K3504761   1420643  39.00          R:2007
 31    141 Lenczowski Adam                    Stowarzyszenie Team  W0804073            40.00          R:2008
 32    142 Przegon Krzysztof                  UKS Azymut Siedliska L0104733    430908  41.00          R:2007
 
Lista startowa wg kategorii: M14         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    174 Grzegorczyk Borys                  WKS Wawel Kraków     K3004481   2114862   3.00          R:2006
  2    175 Majowski Jan                       UKS OSiR Góra Kalwar W8103502   8062061   4.00          R:2005
  3    176 Durma Jerzy                        UKS Azymut Pabianice E7104457             5.00          R:2006
  4    177 Pisarek Kordian                    WKS Wawel Kraków     K3004263   8000583   6.00          R:2006
  5    178 Maciejewski Bartłomiej             BKS Wataha           W1103943   8092006   7.00          R:2006
  6    179 Kardasz Jakub                      UKS Azymut Siedliska L0104356   2048179   8.00          R:2006
  7    180 Połeć Kamil                        BKS Wataha           W1103945   1452903   9.00          R:2006
  8    181 Żesławski Jakub                    WKS Wawel Kraków     K3003201   8073201  10.00          R:2005
  9    182 Miśków Krzysztof                   KS Kościelec Chrzanó K4804165    886343  11.00          R:2005
 10    183 Owsiak Stanisław                   BKS Wataha           W1104364   8666061  12.00          R:2006
 11    184 Kielnierowski Wojciech             UKS Azymut Pabianice E7104105    886310  13.00          R:2006
 12    185 Cepurdej Wladyslaw                 UMKS Kwidzyn         G0304184   8666003  14.00          R:2006
 13    186 Bałaziński Karol                   UKS Patria Młynne    K3103618    413367  15.00          R:2006
 14    187 Wójcik Paweł                       WKS Wawel Kraków     K3002991   8664651  16.00          R:2005
 15    188 Owsiak Jan                         BKS Wataha           W1104772   1452905  17.00          R:2005
 16    189 Chmielowski Bartosz                UMKS Kwidzyn         G0303918   1419855  18.00          R:2005
 17    190 Sieroń Karol                       UKS Azymut Pabianice E7104404   8000598  19.00          R:2005
 18    191 Gąsienica-Samek Adam               UNTS Warszawa        W8702573   1408267  20.00          R:2006
 19    192 Cupryś Amadeusz                    HKS Azymut Mochy     P5802897   8062021  21.00          R:2005
 20    193 Stopczyński Bartosz                BKS Wataha           W1104093   8220606  22.00          R:2006
 21    194 Łącki Jakub                        UKS OSiR Góra Kalwar W8103296   8062060  23.00          R:2006
 22    195 Pankiewicz Filip                   BKS Wataha           W1104575   1986003  24.00          R:2006
 23    196 Czyszkowski Igor                   UKS Azymut Siedliska L0104729    430913  25.00          R:2006
 24    197 Lisiak Adam                        UKS Orientuś Łódź    E7503049   8667270  26.00          R:2005
 25    198 Szuryga Bogusz                     KU AZS UMCS Lublin   L0303644    887416  27.00          R:2005
 26    199 Podworski Kacper                   UKS OSiR Góra Kalwar W8102780   8181204  28.00          R:2005
 27    200 Ładyko Bartłomiej                  BKS Wataha           W1104365   1986006  29.00          R:2006
 28    201 Sztranek Maciej                    UKS Azymut Pabianice E7103562   2043890  30.00          R:2006
 29    202 Kotkowiak Bartosz                  KOS BnO Szczecin     Z0103664   8383222  31.00          R:2006
 30    203 Rabiega Kamil                      UKS Azymut Siedliska L0104355    430928  32.00          R:2005
 31    204 Wesołowski Oskar                   UKS Azymut Pabianice E7104458    553469  33.00          R:2006
 32    205 Antonowicz Jan                     UNTS Warszawa        W8702385   8636188  34.00          R:2005
 33    206 Chełmecki Filip                    UKS Orlik Rajbrot    K3504762   1420644  35.00          R:2006
 34    207 Górak Ignacy                       UKS Azymut Pabianice E7104400    553466  36.00          R:2006
 35    208 Mnich Marcin                       UKS Azymut Siedliska L0104731    430911  37.00          R:2006
 36    209 Bultrowicz Tymoteusz               KS Hades Poznań      P0203700   8000827  38.00          R:2006
 37    210 Paruch Paweł Jakub                 UKS Azymut Siedliska L0104732    430904  39.00          R:2006
 38    211 Bublik Piotr                       WKS Wawel Kraków     K3004018   8000585  40.00          R:2005
 
Lista startowa wg kategorii: M16         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    241 Ledzion Piotr                      UKS Orientuś Łódź    E7504111   8667269   2.00          R:2003
  2    242 Wójtowicz Krzysztof                UNTS Warszawa        W8703174   8040213   3.00          R:2004
  3    243 Mirek Gracjan                      LKS Górzanka Nawojow K0104380             4.00          R:2004
  4    244 Nowak Michał                       UKS Orientuś Łódź    E7503929   8646295   5.00          R:2003
  5    245 Kotkowiak Piotr                    KOS BnO Szczecin     Z0103665   9201342   6.00          R:2004
  6    246 Sztranek Jan                       UKS Azymut Pabianice E7102653   8002653   7.00          R:2003
  7    247 Słomczyński Ignacy                 UKS Orientuś Łódź    E7502837   8646292   8.00          R:2003
  8    248 Wołek Stanisław                    UNTS Warszawa        W8703557   8000845   9.00          R:2004
  9    249 Kędzierski Nataniel                WKS Śląsk Wrocław    D9504001    889176  10.00          R:2003
 10    250 Tarnawski Jan                      WKS Wawel Kraków     K3003834   1401477  11.00          R:2003
 11    251 Paterek Mikołaj                    HKS Azymut Mochy     P5802376   8062027  12.00          R:2003
 12    252 Kawala Patryk                      KS Kościelec Chrzanó K4803635    435240  13.00          R:2004
 13    253 Muller Wiktor                      UMKS Kwidzyn         G0302578   8040409  14.00          R:2004
 14    254 Roman Szymon                       UKS Azymut Dębów     R2203005   8636600  15.00          R:2003
 15    255 Bartos Zbigniew                    UKS Orientuś Łódź    E7502127   8656097  16.00          R:2003
 16    256 Ślusarczyk Piotr                   LKS Górzanka Nawojow K0103853    428775  17.00          R:2004
 17    257 Żesławski Mateusz                  WKS Wawel Kraków     K3003200   8043200  18.00          R:2004
 18    258 Strugarek Łukasz                   WKS Śląsk Wrocław    D9504160   8083077  19.00          R:2003
 19    259 Czyński Miłosz                     KOS BnO Szczecin     Z0103443   9201349  20.00          R:2004
 20    260 Nowak Grzegorz                     UKS Azymut 45 Gdynia G1702370   8656096  21.00          R:2003
 21    261 Kula Mateusz                       KOS BnO Szczecin     Z0103666   8627923  22.00          R:2003
 22    262 Toborek Jakub                      WKS Śląsk Wrocław    D9502141   8030803  23.00          R:2003
 23    263 Dobrowolski Jakub                  KU AZS UMCS Lublin   L0303828   8150503  24.00          R:2003
 
Lista startowa wg kategorii: M18         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    286 Deredos Bruno                      UKS Orientuś Łódź    E7502839   8640925  12.00          R:2001
  2    287 Gąsior Rafał                       UMKS Kwidzyn         G0303361   8000579  13.00          R:2002
  3    288 Porzycz Grzegorz                   UKS Azymut 45 Gdynia G1702371   8656099  14.00          R:2002
  4    289 Rzeńca Piotr (jr)                  UKS Orientuś Łódź    E7502129   8640924  15.00          R:2001
  5    290 Olszewski Bartłomiej               UNTS Warszawa        W8702572   8181202  16.00          R:2002
  6    291 Fitrzyk Krzysztof                  UKS Patria Młynne    K3102143    886354  17.00          R:2002
  7    292 Kurzyp Stanisław                   WKS Śląsk Wrocław    D9502225   8661471  18.00          R:2002
  8    293 Pesta Piotr                        UKS Azymut 45 Gdynia G1702742   8656098  19.00          R:2001
  9    294 Nowakowski Maciej                  BKS Wataha           W1103150   1986001  20.00          R:2002
 10    295 Pierzchała Michał                  UNTS Warszawa        W8702411   8625739  21.00          R:2001
 11    296 Petersburski Krystian              UKS Azymut 45 Gdynia G1703452   8625198  22.00          R:2001
 12    297 Andrzejczak Maciej                 UKS Azymut Pabianice E7102192    887252  23.00          R:2002
 13    298 Pudełek Błażej                     LKS Górzanka Nawojow K0103852   2118338  24.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M20         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    311 Ferenc Jonas                       UKS Orientuś Łódź    E7504763   8646130   0.00          R:2001
  2    312 Krzysztyński Michał                WKS Wawel Kraków     K3002619   8650899   1.00          R:2000
  3    313 Płóciennik Konrad                  UKS Azymut Pabianice E7101785   8260500   2.00          R:2000
  4    314 Gładecki Dawid                     UKS OSiR Góra Kalwar W8103729   8664844   3.00          R:2000
  5    315 Zając Dawid                        UKS Azymut Pabianice E7102186   8000525   4.00          R:2000
  6    316 Ogdowski Bartłomiej                UKS Siódemka Rumia   G1402118   8650887   5.00          R:2000
  7    317 Krawczyński Mikołaj                WKS Śląsk Wrocław    D9502226   8650386   6.00          R:2000
  8    318 Kruk Michał                        UKS Azymut Dębów     R2202606   8636599   7.00          R:1999
  9    319 Kijak Jakub                        WKS Wawel Kraków     K3002994   8640922   8.00          R:2000
 10    320 Reniecki Franciszek                UMKS Kwidzyn         G0303566    418395   9.00          R:2000
 11    321 Rosłaniec Mateusz                  WKS Śląsk Wrocław    D9502227   8645188  10.00          R:2000
 
Lista startowa wg kategorii: M21         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1      1 Piekarski Ryszard                  UKS OSiR Góra Kalwar W8100693   1419862  14.00          R:1991
  2      2 Zuchmański Przemysław              UKS Orientuś Łódź    E7501724   8646296  15.00          R:1998
  3      3 Kalata Michał                      MKS Paulinum Jelenia D9300853   8160889  16.00          R:1989
  4      4 Cygler Sławomir                    WKS Wawel Kraków     K3000093    886658  17.00          R:1990
  5      5 Rzeńca Krzysztof                   UKS Orientuś Łódź    E7501725   8640930  18.00          R:1996
  6      6 Biederman Marcin                   WKS Wawel Kraków     K3001508   8070598  19.00          R:1998
  7      7 Bednarski Jan                      UNTS Warszawa        W8704096   8040198  20.00          R:1998
  8      8 Podziński Rafał                    UKS Orientuś Łódź    E7500410   8640912  21.00          R:1991
  9      9 Bernaciak Aleksander               WKS Śląsk Wrocław    D9501402   8000594  22.00          R:1983
 10     10 Mazurkiewicz Jakub                 KS OK!Sport Warszawa W0204260   8000837  23.00          R:1993
 11     11 Torchała Mariusz                   UMKS Kwidzyn         G0302625   1170893  24.00          R:1993
 12     12 Hewelt Maciej                      UKS Azymut 45 Gdynia G1700162   8062048  25.00          R:1990
 13     13 Rutka Jan                          UNTS Warszawa        W8702250   8121998  26.00          R:1998
 14     14 Szmulkowski Adam                   PUKS Młode Orły Nowy W0300017   8645194  27.00          R:1993
 15     15 Parfianowicz Piotr                 UNTS Warszawa        W8700102   8640916  28.00          R:1993
 16     16 Galicz Karol                       BKS Wataha           W1101853   8198611  29.00          R:1986
 17     17 Mossakowski Wojciech               UNTS Warszawa        W8701115   8220398  30.00          R:1998
 18     18 Garbacik Michał                    WKS Wawel Kraków     K3001584   8638445  31.00          R:1995
 19     19 Krupa Łukasz                       UKS OSiR Góra Kalwar W8104250            32.00          R:1990
 20     20 Mazan Bartłomiej                   WKS Śląsk Wrocław    D9501319   8100192  33.00          R:1992
 21     21 Wołowczyk Krzysztof                UNTS Warszawa        W8700488   8640915  34.00          R:1995
 22     22 Filipiak Mateusz                   KS Hades Poznań      P0204415   8000832  35.00          R:1998
 23     23 Kowalski Wojciech                  WKS Śląsk Wrocław    D9500710   8664089  36.00          R:1982
 24     24 Łubis Michał                       UKS Azymut Pabianice E7102657   8026570  37.00          R:1985
 25     25 Kosowski Paweł                     UMKS Kwidzyn         G0304178   7205970  38.00          R:1991
 26     26 Pabich Mariusz                     UKS Azymut Pabianice E7100338   8281288  39.00          R:1988
 27     27 Jaroszek Jakub                     Stowarzyszenie Team  W0801736   8640906  40.00          R:1998
 28     28 Piotrowski Radosław                UKS Azymut 45 Gdynia G1701625   8660493  41.00          R:1996
 29     29 Jaroszek Radosław                  Stowarzyszenie Team  W0801494            42.00          R:1994
 30     30 Paszyński Piotr                    UKS Orientuś Łódź    E7500423   8640929  43.00          R:1981
 31     31 Dzioba Mateusz                     MKS Paulinum Jelenia D9301101   8650822  44.00          R:1995
 
Lista startowa wg kategorii: M35         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    334 Trepczyński Jarosław               UKS Orientuś Łódź    E7504221    886661   3.00         
  2    335 Sokalski Dariusz                   KU AZS WAT Warszawa  W8900715   8667186   4.00          R:1984
  3    336 Jarovoy Sergei                     UKS Azymut 45 Gdynia G1704766   8660495   5.00          R:1982
  4    337 Wdowczyk Piotr                     UMKS Kwidzyn         G0304186   1419987   6.00          R:1983
  5    338 Łącki Łukasz                       UKS OSiR Góra Kalwar W8101673   8062059   7.00          R:1982
  6    339 Frątczak Sławomir                  GKS Luzino           G2704370   1394441   8.00          R:1984
  7    340 Lesisz Kamil                       UNTS Warszawa        W8703904   8150384   9.00          R:1984
  8    341 Jędras Przemysław                  UMKS Kwidzyn         G0303694   2067686  10.00          R:1981
  9    342 Majasow Kostiantyn                 WKS Śląsk Wrocław    D9501406   8645187  11.00          R:1983
 10    343 Indyka Maciej                      WKS Wawel Kraków     K3002684    886359  12.00          R:1980
 
Lista startowa wg kategorii: M40         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    354 Kujda Arkadiusz                    Indywidualny Kujawsk C0003987   8062063  27.00          R:1979
  2    355 Droń Grzegorz                      UMKS Kwidzyn         G0304351   2133395  28.00          R:1979
  3    356 Ciećwierz Sławomir                 UKS Azymut 45 Gdynia G1704338   8270379  29.00          R:1979
  4    357 Maciejewski Mikołaj                BKS Wataha           W1103944   8300176  30.00          R:1976
  5    358 Nowak Paweł                        UKS Orientuś Łódź    E7503930   8667273  31.00          R:1977
  6    359 Pyra Bartłomiej                    WKS Śląsk Wrocław    D9501716    886319  32.00          R:1979
  7    360 Mol Krzysztof                      HKS Azymut Mochy     P5802866   8636515  33.00          R:1975
  8    361 Tkaczuk Tomasz                     UKS Azymut Pabianice E7103253   8160579  34.00          R:1979
  9    362 Fiedorowicz Szczepan               UKS Traper Złocienie Z0602906   1997225  35.00          R:1976
 10    363 Nowak Jacek                        UKS Azymut 45 Gdynia G1700143   8100276  36.00          R:1976
 11    364 Gmur Karol                         WKS Śląsk Wrocław    D9501237   8664977  37.00          R:1976
 12    365 Mielnik Łukasz                     Indywidualny Świętok T0004756            38.00          R:1977
 13    366 Zając Piotr                        KU AZS WAT Warszawa  W8901329    431920  39.00          R:1975
 14    367 Ciupa Marcin                       UKS Orientuś Łódź    E7503927   8020578  40.00          R:1978
 15    368 Czapla Tomasz                      WKS Wawel Kraków     K3003432    886360  41.00         
 16    369 Lenczowski Jan                     Stowarzyszenie Team  W0804074   1409305  42.00          R:1976
 17    370 Olejnik Tomasz                     WKS Wawel Kraków     K3004270    886324  43.00          R:1976
 18    371 Krempiński Piotr                   UKS Azymut Pabianice E7102652   8002652  44.00          R:1976
 
Lista startowa wg kategorii: M45         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    385 Nowak Remigiusz                    KS Hades Poznań      P0200907   8000833  16.00          R:1972
  2    386 Topór Marek                        WKS Wawel Kraków     K3003371   1407898  17.00          R:1973
  3    387 Lisiak Paweł                       UKS Orientuś Łódź    E7503251   8667271  18.00          R:1974
  4    388 Czapla Przemysław                  WKS Wawel Kraków     K3002933   8281274  19.00          R:1974
  5    389 Błachut Igor                       Stowarzyszenie Team  W0802679   8030173  20.00          R:1973
  6    390 Porzycz Janusz                     UKS Siódemka Rumia   G1400232   8000588  21.00          R:1973
  7    391 Biederman Paweł                    WKS Wawel Kraków     K3001390    887009  22.00          R:1971
  8    392 Dzik Mirosław                      LKS Górzanka Nawojow K0101195            23.00          R:1971
  9    393 Dobrowolski Piotr                  KU AZS UMCS Lublin   L0302972   8010873  24.00          R:1973
 10    394 Owsiak Robert                      BKS Wataha           W1104576   1424641  25.00          R:1974
 11    395 Słomczyński Robert                 UKS Orientuś Łódź    E7503001   8667275  26.00          R:1972
 12    396 Gorczyca Jacek                     KS Hades Poznań      P0203305   8000834  27.00          R:1971
 13    397 Wiśniewski Paweł                   WKS Wawel Kraków     K3002932   9101301  28.00          R:1974
 14    398 Staszak Artur                      UNTS Warszawa        W8702013   8123777  29.00          R:1970
 15    399 Filipiak Marek                     KS Hades Poznań      P0204414   8000830  30.00          R:1973
 16    400 Goral Michał                       KU AZS UMCS Lublin   L0304551   8001092  31.00          R:1971
 17    401 Witkowski Adam                     UKS Azymut 45 Gdynia G1700158   7005151  32.00          R:1970
 18    402 Sobczyński Kalikst                 WKS Śląsk Wrocław    D9500717   8100101  33.00          R:1971
 19    403 Krasuski Bartłomiej                Stowarzyszenie Team  W0802210   8040670  34.00          R:1970
 20    404 Rzeńca Piotr                       UKS Orientuś Łódź    E7502438   7200163  35.00          R:1970
 21    405 Krasuski Marcin                    KS OK!Sport Warszawa W0202688   8060972  36.00          R:1972
 22    406 Borzyszkowski Jacek                UKS Siódemka Rumia   G1403307   8635800  37.00          R:1974
 23    407 Doliński Grzegorz                  BKS Wataha           W1103143   8090572  38.00          R:1972
 24    408 Mianowski Rafał                    UNTS Warszawa        W8702068   8270873  39.00          R:1973
 25    409 Skorupa Mariusz                    LKS Górzanka Nawojow K0101004   1419852  40.00          R:1970
 26    410 Ledzion Grzegorz                   UKS Orientuś Łódź    E7504657   8667267  41.00          R:1971
 27    411 Porada Robert                      UKS Reflex Rybnik    S5102084   1972223  42.00          R:1972
 28    412 Wójcik Rafał                       HKS Azymut Mochy     P5803673   8062028  43.00          R:1972
 29    413 Mazurek Piotr                      WKS Śląsk Wrocław    D9504453   8062046  44.00          R:1970
 30    414 Wójcik Grzegorz                    WKS Wawel Kraków     K3003195   8158815  45.00          R:1974
 
Lista startowa wg kategorii: M50         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    427 Płytnik Stanisław                  KOS BnO Szczecin     Z0103670   7205883   5.00          R:1966
  2    428 Muller Tomasz                      UMKS Kwidzyn         G0302577   8230568   6.00          R:1968
  3    429 Żesławski Wojciech                 WKS Wawel Kraków     K3003660   8013660   7.00          R:1966
  4    430 Zieliński Paweł                    KS Hades Poznań      P0200913   8000840   8.00          R:1968
  5    431 Michalak Tomasz                    UNTS Warszawa        W8702981   8180169   9.00          R:1969
  6    432 Słoński Marek                      WKS Wawel Kraków     K3003192   8172888  10.00          R:1969
  7    433 Moniak Andrzej                     LKS Górzanka Nawojow K0104326            11.00          R:1965
  8    434 Pesta Adam                         UKS Azymut 45 Gdynia G1702857   8062036  12.00          R:1969
  9    435 Widziewicz Remigiusz               WKS Śląsk Wrocław    D9501064   8650820  13.00          R:1966
 10    436 Pisarek Piotr                      WKS Wawel Kraków     K3004588   2114855  14.00          R:1969
 11    437 Urbaniak Krzysztof                 Indywidualny Mazowsz W0000522   8640904  15.00          R:1967
 12    438 Forystek Józef                     WKS Wawel Kraków     K3002080   8180366  16.00          R:1966
 13    439 Szuryga Hubert                     KU AZS UMCS Lublin   L0300683   8667591  17.00          R:1968
 
Lista startowa wg kategorii: M55         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    441 Mossakowski Przemysław             Indywidualny Mazowsz W0001758   1411188   2.00          R:1960
  2    442 Wołowczyk Marek                    UNTS Warszawa        W8700113   8000836   3.00          R:1963
  3    443 Niessner Piotr                     WKS Wawel Kraków     K3002725   8200663   4.00          R:1963
  4    444 Porzycz Jerzy                      UKS Azymut 45 Gdynia G1700154   8664840   5.00          R:1961
  5    445 Kłos Józef                         UKS Azymut Pabianice E7100682    346001   6.00          R:1963
  6    446 Kozłowski Jacek                    UKS Patria Młynne    K3101044    412359   7.00          R:1963
  7    447 Chachurski Ryszard                 KU AZS WAT Warszawa  W8900065   1963012   8.00          R:1963
  8    448 Klawczyński Zbigniew               UMKS Kwidzyn         G0303895   8000569   9.00          R:1962
  9    449 Wołek Andrzej                      UNTS Warszawa        W8703555   8200600  10.00          R:1964
 10    450 Młynarczyk Piotr                   UKS Orientuś Łódź    E7503294   8150264  11.00          R:1964
 11    451 Dyzio Włodzimierz                  WKS Wawel Kraków     K3001533   8650900  12.00          R:1961
 12    452 Sochacki Witold                    UKS Patria Młynne    K3101392   1420648  13.00          R:1964
 13    453 Żebrowski Dariusz                  KS OK!Sport Warszawa W0201532    887219  14.00          R:1963
 14    454 Tarnowski Mirosław                 KU AZS UMCS Lublin   L0300764   8667594  15.00          R:1964
 
Lista startowa wg kategorii: M60         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    458 Kryjomski Jerzy                    KS Kościelec Chrzanó K4800963    886350   7.00          R:1958
  2    459 Machowski Władysław                UKS OSiR Góra Kalwar W8100482   2086529   8.00          R:1959
  3    460 Andrzejewski Leszek                UKS Azymut 45 Gdynia G1701624    886659   9.00          R:1959
  4    461 Kret Jacek                         LKS Górzanka Nawojow K0103723            10.00          R:1957
  5    462 Cepurdej Aleksandr                 UMKS Kwidzyn         G0304180   2013118  11.00          R:1958
  6    463 Olbrycht Janusz                    Indywidualny Mazowsz W0000228    886663  12.00          R:1955
  7    464 Mądrzyński Zbigniew                UMKS Kwidzyn         G0302885   9102706  13.00          R:1956
  8    465 Malinowski Wiktor                  MKS Metalowiec Łódź  E1701236    412440  14.00          R:1958
  9    466 Krochmal Andrzej                   KS Spójnia Warszawa  W8000528   9040156  15.00          R:1956
 10    467 Galla Andrzej                      HKS Azymut Mochy     P5801230   8666008  16.00          R:1959
 11    468 Guga Romuald                       WKS Śląsk Wrocław    D9500716   8069872  17.00          R:1955
 
Lista startowa wg kategorii: M65         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    471 Parzewski Jerzy                    KU AZS WAT Warszawa  W8900072   8001099   1.00          R:1952
  2    472 Paszyński Józef                    UKS Orientuś Łódź    E7500383   1399036   2.00          R:1953
  3    473 Woźniak Józef                      KU AZS WAT Warszawa  W89        7207729   3.00          R:1951
 
Lista startowa wg kategorii: M70         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    475 Kruczek Stanisław                  WKS Wawel Kraków     K3000830     54021   3.00          R:1948
  2    476 Patejko Tadeusz                    KS Spójnia Warszawa  W8000521   8120748   4.00          R:1948
  3    477 Wasilewski Stanisław               PUKS Młode Orły Nowy W0301168   8626617   5.00          R:1946
  4    478 Blimke Roman                       LKS Górzanka Nawojow K0100189   2036941   6.00          R:1946
  5    479 Kmieciński Józef                   PUKS Młode Orły Nowy W0300069   2800471   7.00          R:1947
 
Lista startowa wg kategorii: M75         
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    481 Pokora Edward                      UMKS Kwidzyn         G0301503    412004   8.00          R:1944